Atsakomybė

Kokiais tikslais ir kokius teisiniu pagrindu naudosime Jūsų duomenis

UAB „ALKAJAS“ nerenka ir nesaugo ALKAJAS.LT lankytojų asmens duomenų. Informuojame, kad slapukai mums nesuteikia jokių galimybių patekti į Jūsų kompiuterį ir negali nuskaityti jokios Jūsų standžiajame diske įrašytos informacijos. Esant būtinybei, slapukus savo kompiuteryje visada galite išjungti, pakeisdami naršyklės nustatymus.

Jūsų duomenys, tokie kaip IP adresas ar kita identifikacinė informacija, surinkta per slapukus bei panašias technologijas yra surenkami kai naudojatės mūsų svetaine (taip pat kai nesate joje prisijungęs kaip vartotojas)

Ši privatumo politika taikoma informacijai, kurią renkame iš visų šaltinių, taip pat susijusių su mūsų interneto svetaine, mobiliąja svetaine, taikomomis programomis, elektroniniais naujienlaiškiais bei valdikliais , turinčiais nuorodą į šią privatumo politiką.

Alkajas.lt internetu teikiamos paslaugos – tai specializuojatos buitinės chemijos produktų importavimas. Tinkalapje pateikiama informacija nėra tikslingai skirta vaikams, ir sąmoningai asmeninė informacija iš jaunesnių kaip 18 metų asmenų nerenkama.