Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Universalus valomasis akmuo

Valomasis akmuo. Valo, poliruoja ir apsaugo vienu metu virtuvės ir vonios kriaukles, viryklių paviršius (įskaitant stiklo keraminius), puodus, keptuves, virtuvės baldus, darbinius paviršius, orkaites, jų dureles ir stiklus, kepimo skardas, groteles, armatūras, plyteles, tarpelius, vonias, dušo kabinas, tualetus, sodo baldus, plastikinius langus, langų stiklus, žaliuzes, veidrodžius, radiatorius, ratlankius, valtis, gyvenamuosius vagonėlius, priekabinius namelius, dviračius, sportbačius, banglentes ir daugybę kitų daiktų. Lašus sustumiantis efektas: nuvalyti paviršiai nepritraukia vandens ir nešvarumų. Sukuriama ilgai išliekanti švara, apsauga ir blizgesys.

Naudojimas

Sudrėkintą kempinę kelis kartus patrinkite į akmenį. Paspaudykite kempinę, kad susidarytų putos. Valykite paviršius/daiktus. Tada nuskalaukite dideliu kiekiu vandens, prireikus nušluostykite arba nudžiovinkite.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 400 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Sujungimus valantis pieštukas

Sujungimus valantis pieštukas greitai ir paprastai pašalins nešvarumus nuo Jūsų sujungimų vonios kambaryje ir virtuvėje, tokius kaip muilo likučiai, kosmetika ar riebalai. Dėl veiksmingos formulės pieštuko galiuku mechaniškai patrindami sujungimą efektyviai jį išvalysite ir sujungimas vėl spindės. Praktiškas pluoštinis galiukas su skirtingai nupjautais kampais leidžia pasiekti norimas vietas ir išvalo tiek siaurus, tiek ir plačius sujungimus. Be to, sukiojamas galiukas yra plaunamas, todėl jį be problemų galima naudoti daug kartų. Pieštuko užteks išvalyti maždaug 50 m sujungimų. Medžiagos suderinamumas yra patikrintas.

Naudojimas

Prieš naudojimą prispauskite pieštuko galiuką statmenai ant servetėlės, kol galiukas šiek tiek sudrėks. Lengvai perbraukite per valomą sujungimą ir palikite 5 minutes įsigerti. Gerai nuplaukite vandeniu arba nuvalykite drėgnu skudurėliu. Jei reikia, vietą nusausinkite. Norėdami išplauti arba apsukti galiuką, jį tiesiog ištraukite.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 36 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Pieštukas valantis kalkes

Pieštukas nuo kalkių greitai ir paprastai naikina kalkes ir vandens dėmes sunkiai pasiekiamose vietose, tokiose kaip jungtys, vandens čiaupai ar dušo galvutės. Sudėtinė medžiaga – citrinų rūgštis – efektyviai šalina kalkes ir tuo pat metu saugo vonios kambario ir virtuvės paviršius.

Naudodami nuolat, vėliau galėsite lengviau nuvalyti paviršius. Praktiškas pluoštinis galiukas su skirtingai nupjautais kampais leidžia pasiekti norimas vietas. Be to, sukiojamas galiukas yra plaunamas, todėl jį galima be problemų naudoti daug kartų. Priklausomai nuo kalkių nuosėdų kiekio ir valomo paviršiaus dydžio, pieštuko užteks maždaug 25 kartams. Medžiagos suderinamumas yra patikrintas.

Naudojimas

Prieš naudojimą prispauskite pieštuko galiuką statmenai ant servetėlės, kol galiukas šiek tiek sudrėks. Lengvai perbraukite per sukalkėjusią vietą ir palikite 10 minučių įsigerti. Gerai nuplaukite vandeniu arba nuvalykite drėgnu skudurėliu. Jei reikia, veiksmą pakartokite. Norėdami išplauti arba apsukti galiuką, jį tiesiog ištraukite.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 36 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Rutulinis dėmių valiklis

Tiesiog pabraukite rutuliuku, nusausinkite – švaru! Praktiškas rutuliukas greitai ir patikimai pašalina iš audinių įvairiausias dėmes – riebalų, alyvos, makiažo, vaisių, pomidorų padažo, raudono vyno, kavos, žolės ir kitas.

Naudojimas

Pirmiausia nematomoje vietoje patikrinkite audinio spalvos atsparumą. Po dėmėta vieta padėkite drėgmę sugeriantį audinį ir trinkite dėmę rutuliuku, kol dėmė išnyks. Muilo ir dėmės likučius nuplaukite tekančiu vandeniu arba kruopščiai nušluostykite drėgnu skudurėliu (nesusidarys apvadai).

Sudėtis

<5% nejoniniai tensidai ir anijoniniai tensidai, kvapai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 75 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Purškiamas dėmių išėmėjas, muilas su tulžimi

Biologinis dėmių valiklis. Taip pat tinka minkštiems apmušalams ir kilimams valyti. Saugiai pašalina dėmes iš audinių, minkštų apmušalų ir kilimų. Tinka naudoti ir skalbiant rankomis. Dermatologų patikrintas, nekenkia odai.

Naudojimas

Prieš naudojimą nepastebimoje audinio vietoje patikrinkite, ar muilas neblukina spalvos. Gerai sušlapinkite muilą ir audinį. Ištrinkite dėmę muilu ir palaikykite, kol suveiks, po to nuskalaukite vandeniu arba nusausinkite patapšnodami. Jeigu dėmės įsisenėjusios, pakartokite veiksmą ir leiskite priemonei ilgiau veikti.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 250 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių išėmėjas, muilas su tulžimi ir citrinų kvapu

„PreWash“ – dėmių išėmėjas (muilas su tulžimi ir citrinų kvapu). Šepetys dėmėms valyti prieš skalbiant. Minkštu šepečiu patikimai išvalomos net sunkiai pašalinamos ir įsisenėjusios (išdžiūvusios) dėmės. Pašalina tokias dėmes: riebalų, alyvos, tepalų, kraujo, pieno, vaisių, pomidorų padažo, daržovių, kūdikių maisto ir kitas dėmes dar prieš skalbiant.

Naudojimas

Tinka visiems audiniams, išskyrus šilką. Prieš skalbiant patepti dėmę „PreWash“ ir įtrinti šepečiu (tai sustiprina poveikį). Leisti veikti daugiausiai 10–15 minučių. Po to skalbti kartu su kitais skalbiniais kaip įprasta (be pirminio skalbimo). Temperatūra: 30–95º C. Patarimas: audinius su beta karoteno turinčiomis dėmėmis (pvz., morkų, paprikos) padėkite saulėtoje vietoje. Dėl UV spindulių įtakos dėmės išnyks pačios.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 250 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Pieštukas dėmėms valyti

Pašalina daugelį šviežių dėmių – kavos, arbatos, limonado, sulčių, vaisinio jogurto, kūdikių maisto, padažų, lūpdažių, balzamų, makiažo ir kitas. Tinka (išskyrus šilkas) kaip pirmoji pagalba net tada, kai dėmės jau išdžiūvusios.

Naudojimas

Pašalinkite ant paviršiaus esančius nešvarumus. Pieštuko galiuku išspauskite pakankamą skysčio kiekį ant dėmės. Švelniai trinkite dėmę pieštuko galiuku. Neįsigėrusį skystį nušluostykite drėgnu skudurėliu.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 9 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann dėmių valiklis Deo & Sweat

Laikui bėgant dėl dezodorantų ir prakaito liekanų susidaro sunkiai pašalinamos dėmės. Be to, prakaito kvapą ima skleisti ne tik dėmės, bet ir pats audinys. Kadangi šių dėmių ir kvapo nepavyksta iki galo pašalinti įprastinėmis priemonėmis, kaskart problema tik didėja. Specialus dezodorantų dėmių ir nemalonaus kvapo šalinimo kompleksas efektyviai pašalina visas liekanas. Produktas švelnus, todėl tinka visoms spalvoms ir audiniams, išskyrus šilką, vilną ir odą, gali būti naudojamas tiek baltai, tiek spalvotai tekstilei. Naudojamas prieš kiekvieną skalbimą. Purškiamas valiklis „Deo & Sweat“ neleidžia kauptis naujoms liekanoms ir kvapams.

Naudojimas

Gerai sudrėkinkite valikliu dėmę ir palikite 10 minučių. Jeigu dėmė labai įsisenėjusi, palikite iki 30 minučių. Neleiskite valikliui išdžiūti. Tada skalbkite kaip įprasta. Patarimai: Prieš naudodami nematomoje audinio vietoje patikrinkite spalvos atsparumą. Laikykitės drabužio etiketėje esančių nurodymų dėl priežiūros. Apdorodami audinį nedėkite jo ant rūgštims jautrių paviršių, ant skalbimo mašinos ar į jos vidų.

Sudėtis

<5% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 250 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Vaisiai ir gėrimai"

Dėmių valiklis. Šalina Visų vaisių, uogų ir daržovių rūšių, visų alkoholinių ir kavos gėrimų, Coca-Cola, limonado, balzaminio acto, marmelado, kūdikių maisto ir košių, augalų sulčių, išmatų (gyvulių išmatų), vėmalų. Netinka kilimams, odai, vilnai, šilkui, viskozei. Naudojimo instrukcija: 1. Prieš naudodami „Fleckenteufel“, nematomojo vietoje patikrinkite spalvos ir audinio atsparumą. Atsižvelkite į audinio priežiūros simbolius! 2.a) tiesiog pabarstykite (netinka vilnai, šilkui, viskozei): Sudrėkinkite dėmę vandeniu ir gerai apibarstykite milteliais (po audiniu padėkite lėkštę). Švelniai įtrinkite priemonę į audinį, naudodami šaukštą ir truputį vandens. Kai iš miltelių susidarys košelė, neleiskite jai sudžiūti. b) naudokite kaip tirpalą vilnai, šilkui, viskozei valyti: dėmėtą vietą pamerkite į tirpalą iš 1 litro šilto vandens ir 2 arbatinių šaukštelių miltelių. PATARIMAS esant dideliems sutepimams: Turinį ištirpinkite 7 litruose vandens, audinį užmerkite kelioms valandoms, kartkartėmis panardinkite, po to gerai išskalaukite. 3. Po maždaug 60 minučių pašalinkite neištirpusius miltelius ir tol sausinkite drėgnu skudurėliu, kol išnyks valymo priemonės likučiai (po apdorojama vieta padėkite drėgmę sugeriantį rankšluostį). Jeigu audinį galima skalbti, gerai išskalaukite po tekančiu vandeniu. 4. Reikalui esant, valymą pakartokite.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Tepalai ir alyvos"

Dėmių valiklis. Šalina naudotus tepalus, grafitinį tepalą, mazutą, variklių alyvą, tepalą, aliejinius dažus (neišdžiūvusius), suodžius, pelenus, juodo spausdintuvo rašalą, dažomuosius miltelius, benziną, dyzelinius degalus, plastiliną, anglį. Netinka kilimams, odai. Naudojimo instrukcija: 1.Prieš naudodami „Fleckenteufel“, nematomojo vietoje (atsiūlėjime) patikrinkite spalvos ir audinio atsparumą. Atsargiai pašalinkite didelius sutepimus. 2.Uždėkite ant lėkštelės (ne plastikinės) baltą, drėgmę sugeriantį audinį ir pastumkite lėkštelę tiesiai po dėme. 3.Dėmę gerai sudrėkinkite valymo priemone „Fleckenteufel“ ir uždenkite lėkštele. 4.Leiskite veikti, kol dėmė visiškai sudrėks. Ištirpintą masę pašalinkite sausu skudurėliu. 5.Jeigu audinio skalbti negalima: apdorotą vietą padėkite ant švarios, sausos, drėgmę sugeriančios medžiagos ir tol sausinkite drėgnu skudurėliu, kol išnyks dėmės ir valymo priemonės likučiai. Jeigu audinį galima skalbti: apdorotą vietą gerai išskalbkite trindami po tekančiu vandeniu, po to gerai išskalaukite. 6.Jei reikia, valymą pakartokite. Reikalui esant, leiskite valymo priemonei ilgiau veikti.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Rūdys ir dezodorantas"

Dėmių valiklis. Šalina dezodoranto, prakaito/prakaito dėmių kontūrų (taip pat rūdžių ant plytelių, vonių ir pan.) dėmes. Netinka kilimams ir odai. Naudojimas: 1. Dėmėtą audinio dalį užtieskite ant padėklo. Dėmę gerai suvilgykite valikliu. 2. Palikite 2 val., bet neleiskite išdžiūti. Prireikus, dar kartą sudrėkinkite valikliu. 3. Valomą audinio vietą užtieskite ant švaraus sugeriamo pagrindo ir sudrėkinta servetėle valykite tol, kol neliks dėmės ir valiklio likučių. Valomą skalbiamų audinių vietą galite patrinti po tekančio vandens srove, o paskui gerai išskalauti. Prireikus, leiskite valikliui ilgiau gertis į audinį arba valymo procedūrą pakartokite. Dėmesio: Pirmiausia nematomoje audinio vietoje patikrinkite, ar valiklis nepažeidžia audinio, neblukina spalvos. Atkreipkite dėmesį į audinio priežiūros simbolius. Saugoti nuo vaikų. Voniai ir plytelėms: 1. Servetėlę sudrėkinkite valikliu ir uždėkite ant parūdijusios vietos; 2. Palikite ilgesniam laikui; 3. Nuvalykite vandeniu naudodami šepetį. Gali pakisti spalva. Netinka marmurui ir medžiagoms, kurios neatsparios rūgštims.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Riebalai ir padažai"

Dėmių valiklis. Šalina augalinių aliejų, aliejų salotoms, visų kepsnių, grilio, makaronų, pomidorų, prieskonių, salotų pagardų ir padažų, pesto padažo, mirkomojo padažo, garstyčių, margarino, riešutų kremo, prieskonių dėmes. Netinka kilimams ir odai. Naudojimas: 1. Dėmėtą audinio dalį užtieskite ant padėklo paklotos baltos sugeriamosios servetėlės. Dėmę gerai suvilgykite valikliu. 2. Leiskite 10–15 min. valikliui įsigerti į dėmę ir per šį laiką sausa servetėle kartkartėmis valykite dėmę nuo kraštų į centrą. 3. Dėmėtą vietą užtieskite ant švarios sugeriamos servetėlės, o drėgna servetėle valykite dėmę. Skalbiamų audinių dėmę galite išskalauti po tekančio vandens srove. Prireikus, leiskite valikliui ilgiau gertis į audinį arba valymo procedūrą pakartokite. Dėmesio: Dėmes valykite prieš skalbimą. Pirmiausia nematomoje audinio vietoje patikrinkite, ar valiklis nepažeidžia audinio, neblukina spalvos. Atkreipkite dėmesį į audinio priežiūros simbolius.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Rašikliai ir rašalas"

Dėmių valiklis. Šalina vaškinių kreidelių, nespalvotų pieštukų, žymeklių konferencijų stovams, žymeklių lentoms, dažų piešti rankomis, teksto žymeklių, klijų (be tirpiklių), gelinių rašiklių, lipalo (medienos klijų) (be tirpiklių), kreidos (kreidos asfaltui); netinka juodam rašalui. Netinka kilimams ir odai. Naudojimo instrukcija: 1.Prieš naudodami priemonę nematomoje vietoje (atsiūlėjime) patikrinkite spalvos ir audinio atsparumą. Atsargiai pašalinkite didelius sutepimus. 2.Uždėkite ant lėkštelės (ne plastikinės) baltą, drėgmę sugeriantį audinį ir pastumkite lėkštelę tiesiai po dėme. 3.Dėmę gerai sudrėkinkite valymo priemone ir uždenkite lėkštele. 4.Leiskite veikti, kol dėmė visiškai sudrėks. Ištirpintą masę pašalinkite sausu skudurėliu. 5.Jeigu audinio skalbti negalima: apdorotą vietą padėkite ant švarios, sausos, drėgmę sugeriančios medžiagos ir tol sausinkite drėgnu skudurėliu, kol išnyks dėmės ir valymo priemonės likučiai. Jeigu audinį galima skalbti: apdorotą vietą gerai išskalbkite trindami po tekančiu vandeniu, išskalaukite. 6.Jei reikia, valymą pakartokite. Reikalui esant, leiskite valymo priemonei ilgiau veikti.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Kraujas ir baltymai"

Šalina patiekalų iš kiaušinių, varškės, pudingo, sutirštinto pieno, kiaušinių likerio, dzadzikio, krakmolo, seilių, spermos, pūlių dėmes. Netinka kilimams ir odai. Naudojimas: 1. Dėmėtą audinio dalį užtieskite ant padėklo. Dėmę gerai suvilgykite valikliu. 2. Palikite 2 val., bet neleiskite išdžiūti. Prireikus, dar kartą sudrėkinkite valikliu. 3. Valomą audinio vietą užtieskite ant švaraus sugeriamo pagrindo ir sudrėkinta servetėle valykite tol, kol neliks dėmės ir valiklio likučių. Valomą skalbiamų audinių vietą galite patrinti po tekančio vandens srove, o paskui gerai išskalauti. Prireikus, leiskite valikliui ilgiau gertis į audinį arba valymo procedūrą pakartokite. Dėmesio: Pirmiausia nematomoje audinio vietoje patikrinkite, ar valiklis nepažeidžia audinio, neblukina spalvos.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Gamta ir kosmetika"

Dėmių valiklis. Šalina Blakstienų tušą, pieštuką akims, kontūrinį pieštuką, skaistalus skruostams, pudrą, vokų šešėlius, kremą, aliejų nuo saulės, kvepalus, skutimosi losjoną, jodą, tepalą, vazeliną, dantų pastą, molį, purvą, dumblą, smėlį, kelio purvą. Netinka kilimams ir odai. Naudojimas: 1. Dėmėtą audinio dalį užtieskite ant padėklo paklotos baltos sugeriamosios servetėlės. Dėmę gerai suvilgykite valikliu. 2. Leiskite 10–15 min. valikliui įsigerti į dėmę ir per šį laiką sausa servetėle kartkartėmis valykite dėmę nuo kraštų į centrą. 3. Dėmėtą vietą užtieskite ant švarios sugeriamos servetėlės, o drėgna servetėle valykite dėmę. Skalbiamų audinių dėmę galite išskalauti po tekančio vandens srove. Prireikus, leiskite valikliui ilgiau gertis į audinį arba valymo procedūrą pakartokite. Dėmesio: Dėmes valykite prieš skalbimą. Pirmiausia nematomoje audinio vietoje patikrinkite, ar valiklis nepažeidžia audinio, neblukina spalvos. Atkreipkite dėmesį į audinio priežiūros simbolius.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dėmių valiklis "Biurui ir namams"

Dėmių valiklis. Šalina tonavimo dažų, apsauginių dažų, akrilinių dažų, lako, sienų dažų, dažų antspaudų, apsauginių medienos dažų, lazurinių lakų, dažų piešti ant stiklo, korekcinių pieštukų, baliklio, klijų (su tirpikliais, ne momentinių klijų), kaučiukinių klijų. Netinka kilimams, odai, viskozei, modalui, drabužiams su acetatu. Naudojimas: 1. Dėmėtą audinio dalį užtieskite ant padėklo paklotos baltos sugeriamosios servetėlės. Dėmę gerai suvilgykite valikliu. 2. Leiskite 10–15 min. valikliui įsigerti į dėmę ir per šį laiką sausa servetėle kartkartėmis valykite dėmę nuo kraštų į centrą. 3. Dėmėtą vietą užtieskite ant švarios sugeriamos servetėlės, o drėgna servetėle valykite dėmę. Skalbiamų audinių dėmę galite išskalauti po tekančio vandens srove. Prireikus, leiskite valikliui ilgiau gertis į audinį arba valymo procedūrą pakartokite. Dėmes valykite prieš skalbimą. Pirmiausia nematomoje audinio vietoje patikrinkite, ar valiklis nepažeidžia audinio, neblukina spalvos. Atkreipkite dėmesį į audinio priežiūros simbolius.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 50 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Universalus valomasis akmuo

Valomasis akmuo. Valo, poliruoja ir apsaugo vienu metu virtuvės ir vonios kriaukles, viryklių paviršius (įskaitant stiklo keraminius), puodus, keptuves, virtuvės baldus, darbinius paviršius, orkaites, jų dureles ir stiklus, kepimo skardas, groteles, armatūras, plyteles, tarpelius, vonias, dušo kabinas, tualetus, sodo baldus, plastikinius langus, langų stiklus, žaliuzes, veidrodžius, radiatorius, ratlankius, valtis, gyvenamuosius vagonėlius, priekabinius namelius, dviračius, sportbačius, banglentes ir daugybę kitų daiktų. Lašus sustumiantis efektas: nuvalyti paviršiai nepritraukia vandens ir nešvarumų. Sukuriama ilgai išliekanti švara, apsauga ir blizgesys.

Naudojimas

Sudrėkintą kempinę kelis kartus patrinkite į akmenį. Paspaudykite kempinę, kad susidarytų putos. Valykite paviršius/daiktus. Tada nuskalaukite dideliu kiekiu vandens, prireikus nušluostykite arba nudžiovinkite.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 400 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Stiklo keramikos valomasis akmuo

Efektyvus Dr. Beckmann stiklo keramikos valomasis akmuo, kurio sudėtyje yra švelnūs poliravimo mikro perlai, lengvai ir be vargo pašalina netgi įsisenėjusius nešvarumus, prikepusią plutą ir degėsius. Jūsų stiklo keramikos kaitlentė įgaus šilko blizgesį, o perlo efektas palengvins valymą ateityje. Tinka valyti jokiu sluoksniu nepadengtas keptuves ir puodus.

Naudojimas

Sudrėkintą kempinę kelis kartus patrinkite į akmenį, kad į kempinę įsigertų valiklio koncentratas Nuvalykite kaitlentę. Paskui gerai nušluostykite skudurėliu. Reikalui esant, nudžiovinkite. Perlo efektas: nuvalyta kaitlentė nepritraukia vandens ir nešvarumų. Sukuriama apsauga ir ilgai išliekantis blizgesys.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 250 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Stiklo keramikos blizgiklis ir valiklis

Stiklo keramikos blizgiklis ir valiklis. Sukurtas specialiai visų rūšių stiklo keramikos paviršiams prižiūrėti. Naujoviška blizginimo formulė, aukštos kokybės valymo komponentai kaitviečių priežiūrai, o rezultatas – spindintis blizgesys.Skirtas visoms stiklo keramikos ir indukcinių krosnelių kaitlentėms bei karščiui atspariems orkaičių durelių stiklams, dėl specialių paviršinio aktyvumo medžiagų valo kruopščiai nepaliekant dryželių ir prižiūri kaitlentę, gaivaus citrinų kvapo, nekenksmingas odai, patikrinta dermatologų, medžiagų suderinamumas patvirtintas.

Naudojimas

Užpurkšti ant šaltos kaitvietės, leisti trumpai veikti. Jei yra stipriai sukepusių plutų, jas prieš valymą pašalinti kaitlenčių gremžtuku. Nuvalyti drėgna šluoste.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 250 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Šaldytuvo gaiviklis su sodos mikromilteliais

Nuo maisto produktų arba netinkamo jų laikymo šaldytuve atsiranda blogų kvapų. Jie ne tik nemalonūs, bet ir gali pakeisti kitų maisto produktų skonį. Jūs galite užkirsti tam kelią, neutralizuodami nemalonius kvapus šaldytuve ir apsaugodami maisto produktų aromatą. „Dr. Beckmann“ šaldytuvo gaiviklis su sodos mikromilteliais sugeria nemalonius kvapus šaldytuve, kuriuos skleidžia maisto produktai (pvz., žuvis, sūris, svogūnai). Gelis kaip kempinė sugeria ore esančias, kvapą skleidžiančias daleles. Išsaugo natūralų maisto produktų aromatą. Kiaušinio formos indas neužima daug vietos. Veikia mažiausiai 2 mėnesius.

Naudojimas

Nuimkite dangtelį ir nuplėškite plėvelę. Vėl uždėkite dangtelį ir padėkite gaiviklį į šaldytuvą. Pakeiskite gaiviklį, kai gelio sumažėja iki pažymėtos vietos.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 40 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Šaldytuvo gaiviklis citrinos aromato

Nuo maisto produktų arba netinkamo jų laikymo šaldytuve atsiranda blogų kvapų. Jie ne tik nemalonūs, bet ir gali pakeisti kitų maisto produktų skonį. Jūs galite užkirsti tam kelią, neutralizuodami nemalonius kvapus šaldytuve ir apsaugodami maisto produktų aromatą. „Dr. Beckmann“ šaldytuvo gaiviklis su natūraliu citrinų ekstraktu sugeria nemalonius kvapus šaldytuve, kuriuos skleidžia maisto produktai (pvz., žuvis, sūris, svogūnai). Gelis kaip kempinė sugeria ore esančias, kvapą skleidžiančias daleles. Išsaugo natūralų maisto produktų aromatą. Kiaušinio formos indas neužima daug vietos. Veikia mažiausiai 2 mėnesius.

Naudojimas

Nuimkite dangtelį ir nuplėškite plėvelę. Vėl uždėkite dangtelį ir padėkite gaiviklį į šaldytuvą. Pakeiskite gaiviklį, kai gelio sumažėja iki pažymėtos vietos.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 40 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Sujungimus valantis pieštukas

Sujungimus valantis pieštukas greitai ir paprastai pašalins nešvarumus nuo Jūsų sujungimų vonios kambaryje ir virtuvėje, tokius kaip muilo likučiai, kosmetika ar riebalai. Dėl veiksmingos formulės pieštuko galiuku mechaniškai patrindami sujungimą efektyviai jį išvalysite ir sujungimas vėl spindės. Praktiškas pluoštinis galiukas su skirtingai nupjautais kampais leidžia pasiekti norimas vietas ir išvalo tiek siaurus, tiek ir plačius sujungimus. Be to, sukiojamas galiukas yra plaunamas, todėl jį be problemų galima naudoti daug kartų. Pieštuko užteks išvalyti maždaug 50 m sujungimų. Medžiagos suderinamumas yra patikrintas.

Naudojimas

Prieš naudojimą prispauskite pieštuko galiuką statmenai ant servetėlės, kol galiukas šiek tiek sudrėks. Lengvai perbraukite per valomą sujungimą ir palikite 5 minutes įsigerti. Gerai nuplaukite vandeniu arba nuvalykite drėgnu skudurėliu. Jei reikia, vietą nusausinkite. Norėdami išplauti arba apsukti galiuką, jį tiesiog ištraukite.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 36 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Pieštukas valantis kalkes

Pieštukas nuo kalkių greitai ir paprastai naikina kalkes ir vandens dėmes sunkiai pasiekiamose vietose, tokiose kaip jungtys, vandens čiaupai ar dušo galvutės. Sudėtinė medžiaga – citrinų rūgštis – efektyviai šalina kalkes ir tuo pat metu saugo vonios kambario ir virtuvės paviršius.

Naudodami nuolat, vėliau galėsite lengviau nuvalyti paviršius. Praktiškas pluoštinis galiukas su skirtingai nupjautais kampais leidžia pasiekti norimas vietas. Be to, sukiojamas galiukas yra plaunamas, todėl jį galima be problemų naudoti daug kartų. Priklausomai nuo kalkių nuosėdų kiekio ir valomo paviršiaus dydžio, pieštuko užteks maždaug 25 kartams. Medžiagos suderinamumas yra patikrintas.

Naudojimas

Prieš naudojimą prispauskite pieštuko galiuką statmenai ant servetėlės, kol galiukas šiek tiek sudrėks. Lengvai perbraukite per sukalkėjusią vietą ir palikite 10 minučių įsigerti. Gerai nuplaukite vandeniu arba nuvalykite drėgnu skudurėliu. Jei reikia, veiksmą pakartokite. Norėdami išplauti arba apsukti galiuką, jį tiesiog ištraukite.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 36 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Orkaičių valiklis

Aktyvusis stiprios formulės gelis greitai ir patikimai pašalina įsisenėjusius, pridegusius nešvarumus ir susidariusias plutas. Idealiai tinka orkaitėms, kepimo skardoms, kepsninėms, apkepų formoms, keptuvėms, puodams, stiklinėms židinių durelėms ir kepimo grotelėms valyti. Nereikia pašildyti: sutaupoma laiko ir energijos. Be agresyvių garų ir kvapų, nuvalo taip švariai, kad ant paviršių galima dėti maisto produktus.

Naudojimas (orkaitė šalta)

Prieš naudojant suplakti! Nepurkšti į ventiliacines angas ir plyšius. Nenaudoti lakuotiems, anksčiau sugadintiems, plastikiniams, aliumininiams ir cinkuotos skardos paviršiams (laikykitės įrangos aprašymų nurodymų). Tolygiai apipurkšti paviršius. Uždaryti orkaitę. Leisti veikti 20 minučių, jeigu paviršius labai nešvarus – net ilgiau. Gerai nuplauti vandeniu ir kempine. Tinka puodams: idealus išankstiniam pridegusių vietų apdorojimui prieš plaunant indus.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris 375 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Kavos virimo aparatų plovimo tabletės

Kavos virimo aparatų plovimo tabletės pašalina visus kavos riebalų likučius ir patikimai jį saugo.

Naudojimas

Visiškai automatizuoti kavos virimo aparatai su valymo programa. Laikykitės aparato gamintojo pateiktos naudojimo instrukcijos. Visiškai automatizuoti kavos virimo aparatai su stalčiuku maltai kavai. Įdėkite tabletę į stalčiuką maltai kavai, padėkite puodelį, įjunkite kavos virimo programą, skirtą maltai kavai. Kai puodelis prisipildys vandens iki pusės, išjunkite aparatą 8 min. (paspauskite pagrindinį mygtuką), tada jį vėl įjunkite, kol puodelis bus pilnas. Šį procesą (be tabletės) pakartokite bent 3 kartus. Tuomet išimkite pagrindinį bloką ir išplaukite vandeniu. Prieš pradėdami iš naujo naudotis kavos virimo aparatu, du kartus pripildykite puodelį vandens be maltos kavos. Aparatai be stalčiuko maltai kavai (pvz., kapsuliniai kavos aparatai). Ištirpdykite tabletę šiltame vandenyje. Išimkite pagrindinį bloką. Sietą ir vandens kanalą nuvalykite kempine arba šepetuku, pamirkytu paruoštame tirpale. Palikite 5 minutėms, kad tirpalas geriau suveiktų. Procesą pakartokite bent 3 kartus. Tuomet išplaukite pagrindinį bloką vandeniu ir įdėkite jį atgal. Norėdami išplauti indą po puodeliu (pirmiau minėtų aparatų tipo), įdėkite į jį tabletę ir pripildykite 2/3 šilto vandens. Palikite 30 min, tada gerai išplaukite. Kavos aparatai su sieto laikikliu. Prieš valymą prietaisą išjunkite ir leiskite jam atvėsti (yra pavojus nusideginti). Išimkite pagrindinį bloką, sietą, sieto laikiklį ir sudėkite juos į indą. Įdėkite į jį tabletę ir pripilkite šilto vandens, kad detalės būtų apsemtos. Palikite 30 min, tada nuplaukite detales vandeniu. Prieš naudodami prietaisą, vieną puodelį pripildykite vandens be kavos. Termosai / kavinukai. Įdėkite tabletę į termosą arba kavinuką, pripilkite 2/3 šilto vandens ir palikite 30 min. Tuomet indą išplaukite.

Kilmės šalis: Vokietija

Pakuotėje: 6 vnt.

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann indaplovių valiklis

Plika akimi Jūs to nepamatysite, tačiau kiekvieną kartą, plaunant indus, ant sandariklių, jungčių ir uždengtose vietose lieka nešvarumų ir ploviklio likučių. Ilgainiui jie gali imti skleisti nemalonų kvapą ir sutrikdyti indaplovės darbą. Drėgmė indaplovės viduje gali paskatinti mikroorganizmų atsiradimą. Indaplovių valiklis padės to išvengti. Guminius tarpiklius ir kraštus nuvalysite specialia šluoste. Milteliais išvalysite indaplovę ir ypač sunkiai pasiekiamas jos vietas, tokias kaip sietas, nutekamasis vamzdis, vandens siurblys ir purkštukai. Indaplovė bus higieniškai švari ir neskleis nemalonaus kvapo. Tik švari indaplovė gali apetitiškai švariai išplauti indus ir stalo įrankius. Patarimas. Kad apsaugotumėte indaplovę ir išlaikytumėte ją švarią, valiklį naudokite reguliariai (priklausomai nuo naudojimosi indaplove dažnumo, kas 1–2 mėnesius).

Naudojimas

1. Šluoste nuvalykite indaplovės guminius tarpiklius ir kraštus. 2. Tuščioje indaplovėje: pripilkite miltelių pilną stalčiuką, skirtą indaplovių tabletėms / milteliams, o likusius miltelius išberkite ant indaplovės dugno. Nepilkite papildomai jokio indų ploviklio! 3. Įjunkite plovimo programą (min. 60 °C). Jai pasibaigus, indaplovę galite naudoti iš karto. Žmogui ir gamtai. Be chloro, boro ir formaldehido. Speciali šluostė patikrinta dermatologų.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 75 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Higieniškas šaldytuvo valiklis

Ten, kur laikomi arba gaminami maisto produktai, būtina laikytis higienos reikalavimų, nes bakterijos ir mikrobai gali plisti net šaltose vietose. „Dr. Beckmann“ higieniškas šaldytuvo valiklis rūpinasi tuo, kad šaldytuvuose, mikrobangų krosnelėse, šaltkrepšiuose, sandėliukuose maisto produktams laikyti būtų higieniška ir idealiai švaru. Valiklis su biologiniu alkoholiu nuvalo maisto produktų paliktas dėmes. Sugeria kvapus. Nuvalo net patį ploniausią ledo sluoksnį.

Naudojimas

Papurkšti priemonę ir valyti skudurėliu ar kempinėle.

Dėmesio

Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis

Nejoniniai tensidai ir katijoniniai tensidai, kvapai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 250 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Gremžtukas 50g

Gremžtukas stiklo keramikos, indukcinėms viryklėms ir kaitlentėms.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 50 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Degėsių ir riebalų valiklis

Degėsių ir riebalų valiklis tinka viryklei, orkaitei, skardoms, grilio grotelėms, puodams, keptuvėms valyti. Šiuo specialiu valikliu veiksmingai ištirpinami įsisenėję degėsiai ir prikepę riebalai, kuriuos po to galima nuvalyti lengvai ir negadinant paviršiaus. Nebereikia sunkiai trinti ir šveisti. Tiršta želė giliai įsiskverbia į pačius storiausius degėsių sluoksnius, tačiau neardo medžiagos. Nekenkia maisto produktams, sudėtyje nėra kenksmingų garų. Produktas yra gaivaus citrinų kvapo.

Naudojimas

Prieš naudodami suplakite butelį. Tolygiai apipurkškite nešvarius paviršius ar daiktus. Palikite kuriam laikui veikti (nuo kelių minučių iki kelių valandų), atsižvelgdami į nešvarumų kiekį, rūšį ir įsisenėjimo trukmę. Gerai išplaukite / nuplaukite švariu vandeniu ir kempine arba skudurėliu. Prikepusius indus dėdami į indaplovę taip pat išskalaukite.

Dėmesio

Netinka naudoti lakuotiems/sugadintiems paviršiams, plastmasei, aliuminiui ir cinkuotai skardai. Atsižvelkite į prietaisų duomenis, jų naudojimo instrukcijas.

Sudėtis

<5% anijoniniai tensidai, kvapiosios medžiagos, limonenas, citralas, hexyl cinnamal.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 250 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės

Problema

Kiekvieną kartą skalbiant iš drabužių ne tik pašalinami nešvarumai, bet ir nuplaunami dažai. Tai matyti iš to, kad spalvoti drabužiai laikui bėgant praranda ryškumą. Iš skalbiamojo šarmo mažytės dažų dalelės gali nusėsti ant kitų tekstilinių medžiagų, todėl baltos medžiagos papilkėja, o spalvos nebeblizga. Sprendimas: Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės sulaiko skalbiamajame šarme atsidūrusias dažomųjų medžiagų ir purvo daleles ir saugo, kad ant drabužių neatsirastų nuosėdų. Dėl specialios tinklinės struktūros ir apretavimo šios servetėlės gali sugerti labai daug dažų*.* Standartizuotomis laboratorijos sąlygomis.

Nauda

Spalvos išlieka ryškios, balta tiesiog švyti. Nebereikia bijoti, kad drabužiai nusidažys ar papilkės. Sutaupoma laiko, nes nereikia skalbinių rūšiuoti.

Naudojimas

Sudėkite skalbinius į skalbimo mašiną kaip įprastai. Įdėkite normalų skalbimo priemonės kiekį. Į skalbimo mašinos būgną prie skalbinių įdėkite dažus ir purvą sugeriančią servetėlę ir paleiskite reikiamą skalbimo programą. Dozavimas: Balti skalbiniai – 1 servetėlė; spalvoti skalbiniai arba balti ir spalvoti skalbiniai kartu: 1–2 servetėlės (priklausomai nuo medžiagų spalvų intensyvumo). Svarbūs nurodymai: Laikykitės drabužių priežiūros etikečių nurodymų. Naujus spalvotus drabužius pirmus kelis kartus skalbkite atskirai. Jeigu medžiaga stipriai dažo (pvz., tamsūs džinsai, šilkas), naudokite 3 servetėles.

Kilmės šalis: Vokietija

Pakuotėje: 24 ir 40 vnt.

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann purškiamas krakmolas lengvam lyginimui

Dr. Beckmann purškiamas krakmolas lengvam lyginimui (apykaklėms, rankogaliams, užsegimo juostoms) pasižymi dviem ypatingo poveikio efektais, naudojantis šiuo produktu lyginti bus kaip niekada paprasta. Inovatyvi formulė sukuria natūralią tempimo jėgą, todėl užtikrina lengvą raukšlių ir klosčių lyginimą. Net ir užlygintas klostes išlyginsite labai greitai ir idealiai, išlygintas audinys mažiau glamžysis ir išsiteps ne taip greitai. Audinys atrodys puikiai, nesusidarys raukšlės ir bus užtikrintas maksimalus audinio dėvėjimo komfortas. Dermatologiškai patikrintas poveikis odai. Suteikia subtilų gaivos aromatą.

Naudojimas

Tinka lyginti visus skalbiamus audinius, tiek sintetinio, tiek natūralaus ar miršaus pluošto. Netinka vilnai, šilkui ar nenatūraliam šilkui (pvz. viskozei, acetatui) lyginti, taip pat negalima naudoti audiniams, kurie turi būti valomi sausu cheminiu būdu. Prieš naudojant gerai suplakti. Purkšti ant audinio maždaug 20 cm atstumu. Marškinių apykakles, rankogalius, užsegimo juostas galima apdoroti intensyviau, t.y. kol pasieksite pageidaujamą tvirtumą. Lyginkite kaip įprastai. Tinka baltiems ir spalvotiems rūbams lyginti. Galima naudoti tiek drėgnų, tiek ir sausų rūbų lyginimui. Tinka bet kokiai lygintuvo temperatūrai. Nesuteikia lipnumo, nelieka ant lygintuvo ar audinio.

Dėmesio

Jei užpurškėte ant grindų, jos gali tapti slidžios. Jei purškimo galvutė užsikišo, paprasčiausiai nuplaukite šiltu vandeniu (jei reikia, nusukite). Atsižvelkite į audinio gamintojo nurodymus dėl audinio priežiūros. Jei audinys labai tamsus ar jautrus, pirmiausiai išbandykite mažai matomoje audinio vietoje.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Užuolaidų baliklis

Užuolaidų baliklis (priedas prie skalbimo miltelių). Išplauna užuolaidas švariai iki pat plaušelių. Jos pasidaro švytinčiai baltos jau 30º temperatūroje. Pašalina visus įprastus užuolaidų sutepimus: nusėdusias dulkes, pageltonavimą, nikotiną, riebalus bei kvapus. Baliklio galia padaro užuolaidas baltas, tarsi naujas. Paverčia kiekvieną paprastą skalbimo priemonę užuolaidų skalbimo priemone.

Praktiška

maišelis su atmatuotu priemonės kiekiu dedamas tiesiai į skalbimo mašinos būgną, todėl pradeda veikti jau žemoje temperatūroje. Tinka šviesioms ir baltoms užuolaidoms.

Sudėtis

15-30% balinamos medžiagos, <5% anijoniniai tensidai, optiniai balikliai, kvapai.

Dėmesio

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 3x40g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann kvapų naikiklis, skalbinių minkštiklis

Kartais, normaliai skalbiant skalbinius, kvapai iki galo nepanaikinami arba juos nešiojant kvapas greitai atsiranda vėl. Dr. Beckmann kvapų naikinimo kompleksas iš paties pluošto išnaikina įsisenėjusį prakaito, nikotino arba pelėsių kvapą. Taip pat pluošte nusėda gaivos kvapo kapsulės, atsidarančios drabužių nešiojimo metu ir neutralizuojančios naujai atsirandančius kvapus. Kaskart judant jos skleidžia gaivą. Tinkamumas odai yra patikrintas dermatologų.

• Tinka visokiai tekstilei (taip pat specialiems sportiniams drabužiams, sintetikai, vilnai ir šilkui)

• Tinka ir skalbiant žemoje temperatūroje

• Tinka naudoti su visomis skalbimo priemonėmis

Skalbimas skalbyklėje

1. Įpilkite 1 (35 ml) dangtelio turinį į skalbinių minkštikliui skirtą skyrelį. Jei reikia (labai pilnas būgnas arba stiprūs kvapai), dozę padidinkite.

2. Įpilkite įprastą skalbiklio kiekį ir paleiskite skalbimo programą.

Pastaba

Nepilkite gaminio į skalbinių minkštikliui skirtą stalčiuką kartu su kitais skystais produktais.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Higieninis skalbimo mašinos valiklis

Švari skalbimo mašina – gaivus kvapas!

Skalbimo mašinoje gali kauptis plika akimi nematomos purvo dalelės ir skalbimo priemonių likučiai. Laikui bėgant, dėl šių likučių gali pablogėti skalbimo mašinos veikimas.

Skalbiant žemoje temperatūroje, skalbimo mašinoje gali atsirasti nemalonus kvapas, o esanti drėgmė skatinti mikroorganizmų dauginimąsi. Dr. Beckmann skalbimo mašinų valiklis sukurtas specialiai skalbimo mašinos vidui (būgnui, žarnoms, kaitinimo elementams ir kitoms sunkiai pasiekiamoms dalims) valyti. Ši priemonė išvalo ir pašalina visus kvapus, todėl skalbimo mašina tampa higieniškai švari. Tik švarioje skalbimo mašinoje išplauti skalbiniai yra švarūs ir gaivaus kvapo.

Jūsų skalbimo mašinai apsaugoti ir prižiūrėti rekomenduojame naudoti priemonę reguliariai (kas 2–3 mėnesius, priklausomai nuo to, kaip dažnai mašina yra naudojama).

Naudojimas

Supilkite pakelio turinį (250 g) tiesiai į skalbimo mašinos būgną. Paleiskite pagrindinį mašinos ciklą (mažiausiai 60 °C) be jokių skalbimo priemonių. Nenaudokite pirminio skalbimo programos. Po šios valymo procedūros galite vėl skalbti mašinoje kaip įprastai.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 250 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Higieninis baliklis

Dr. Beckmann Priemonė padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, pridžiūvusius nešvarumus, švelniai veikia audinį ir puikiai tinka naudoti nuolat.

Naudojimas

Galima naudoti su visomis skalbimo priemonėmis ir pasirinkus pagrindines skalbimo programas. Bet kokia temperatūra nuo 30 °C. Tinka visiems baltiems audiniams ir baltiems su spalvotais elementais, išskyrus vilną ir šilką. Skalbimas mašinoje (pažymėta simboliu). Įpilkite 50 g (apie 3 valgomuosius šaukštus) „Hygiene White“ miltelių į pagrindiniam skalbimo ciklui skirtą skalbimo priemonių skyrelį kartu su skalbimo priemone. Jeigu rūbai labai nešvarūs, pilkite 75 g. Jeigu naudojate skystas skalbimo priemones, įdėkite dozavimo kamuolį su skalbimo priemone į būgną, o „Hygiene White“ miltelius pilkite, kaip pirmiau nurodyta. Mirkymas ir pirminis apdorojimas (pažymėta simboliu). Gerai ištirpinkite 50 g (apie 3–4 valgomuosius šaukštus) „Hygiene White“ miltelių 4 l karšto vandens. Pasirūpinkite, kad skalbiniai būtų visiškai apsemti ir mirktų ne ilgiau kaip 1 valandą. Tuomet gerai išskalaukite ir skalbkite įprastai.

Svarbi informacija

• Nepilkite miltelių tiesiai ant audinio.

• Atsižvelkite į priežiūros simbolius ant audinio.

• Panaudoję pakuotę vėl sandariai uždarykite. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje.

• Netinka šalinti įdegio kremo ar losjono dėmėms, taip pat savaiminio įdegio produktų dėmėms.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 500 g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės Ultra

Skalbiant kai kuriuos drabužius, kyla ypač didelė rizika, kad jie nudažys kitą tekstilę. Pirmiausia tai yra tamsūs ir ryškių spalvų drabužiai. Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės Ultra sugeria kaip niekad daug dažų ir netgi tokiais atvejais patikimai apsaugo kitus drabužius nuo nudažymo.

Apsauga nuo nusidažymo: Dr. Beckmann dažus ir purvą sugeriančios servetėlės greitai sugeria išsiskyrusius dažus iš vandens ir neleidžia jiems pasklisti. Taip visi drabužiai apsaugomi nuo nusidažymo, taip pat apsaugoma ir tekstilė, kurios dalys yra baltos.

Spalvų apsauga: Be to, taip užkertamas kelias, kad išsiskyrę dažai nepadengtų spalvų pilku šešėliu ir drabužiai išliktų ryškūs.

Skirtingų spalvų drabužių skalbimas kartu. Taip! Galima kartu skalbti visiškai skirtingų spalvų drabužius, net ir spalvotus, tamsius ir baltus vienu metu. Tai reiškia, kad skalbinius reikės mažiau rūšiuoti, bus galima prikrauti visą skalbimo mašiną, o tai sutaupys laiko, energijos ir vandens.

* Ypač storos specialios servetėlės iš flizelino dėl savo sudėties gali absorbuoti ypač daug dažomųjų medžiagų, taigi gali sugerti iki 3 kartų daugiau dažų, palyginus su įprastomis nuo nusidažymo apsaugančiomis servetėlėmis.

Naudojimas

1. Sudėkite skalbinius į skalbyklę kaip paprastai. Įpilkite įprastą skalbimo priemonės kiekį.

2. Į būgną įdėkite servetėlę ir įjunkite norimą skalbimo programą.

3. Išsiskyrę dažai yra servetėlėje. Pasibaigus skalbimo programai, išmeskite servetėlę į šiukšlių dėžę.
Svarbi informacija! Laikykitės drabužių priežiūros etikečių nurodymų. Naujus spalvotus skalbinius pirmus kartus skalbkite atskirai. Jei naudosite keletą servetėlių, drabužiai bus dar geriau apsaugoti nuo nusidažymo. Netinka kūno priežiūrai. Laikykitės prietaiso gamintojo naudojimosi instrukcijos.

Kilmės šalis: Vokietija

Pakuotėje: 10 servetėlių

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Baliklis

Priemonė efektyviai šalina pilkšvus ir gelsvus atspalvius ir vėl padaro Jūsų skalbinius akinamai baltus. Spalva tokia ryški, tarsi jie būtų visiškai nauji. Intensyvi balinamoji jėga pasirūpina tuo, kad net skalbiant pakartotinai, baltumas išlieka nepakitęs (standartizuotomis laboratorijos sąlygomis). Skalbiant šiuo balikliu, skalbiniams papildomai suteikiama apsauga nuo ultravioletinių spindulių, kuri sumažina kenksmingų UVA/UVB spindulių prasiskverbimą per juos.

Maišelių pranašumai: neprabersite pro šalį, neperdozuosite ar neįpilsite per mažai, nekils dulkės. Kadangi baliklis labai koncentruotas, 1 skalbiamojo maišelio pakanka, kad akinamai balti būtų visi vieno skalbyklės įkrovimo (iki 5 kg) skalbiniai, maišelį dėti į būgną.

Sudėtis

Optiniai balikliai, apsauga nuo UV spindulių, kvapikliai: Limonene. Tinka naudoti kaip priedą prie visų skalbimo priemonių, visose temperatūrose, pradedant nuo 20 °C (kuo aukštesnė temperatūra, tuo geresnis rezultatas). Vadovaukitės skalbinių priežiūros simboliais.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 2x40g

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Aktyvūs balinimo lapeliai

Nuo dažno skalbimo ir vandens nuosėdų balti audiniai ilgainiui papilkėja. Po kurio laiko jie dažnai šiek tiek pagelsta. „Dr. Beckmann Active-White Sheets“ padeda pašalinti pilkumą ir gelsvumą, o skalbiniai vėl tampa spindinčiai balti. Idealus optinių baliklių derinys veikia kaip balinimo aktyviklis, taigi kaskart išskalbta balta tekstilė labiau spindi. Lapelius galima dėti tiesiai į būgną kartu su skalbiniais, priemonė veiksminga 20 °C ar aukštesnėje temperatūroje. Vienam skalbimui pakanka vieno lapelio (skalbinių svoris iki 5 kg). Naudojimo nurodymai: 1. Sudėkite baltus skalbinius į būgną kaip įprastai. 2. Įdėkite įprastą kiekį skalbimo priemonės. 3. Įdėkite lapelį tiesiai į skalbimo mašinos būgną ir nedelsdami įjunkite norimą skalbimo programą. 4. Panaudotą lapelį po skalbimo išmeskite į šiukšlių dėžę. Svarbi informacija: Atsižvelkite į priežiūros simbolius ant audinio. Negalima naudoti tekstilei, kuri lietėsi su įdegio losjonu arba kuri apsaugota nuo ultravioletinių spindulių. Prašome skaityti skalbimo mašinos gamintojo instrukciją.

Kilmės šalis: Vokietija

Pakotėje: 15 vnt.

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch universalus purškiamas sodos valiklis

Universalus sodos valiklis

Veikimo būdas

Valiklis dėl natūralios aktyviosios medžiagos - sodos - efektyviai šalina nešvarumus. Soda yra natūralus produktas, todėl valiklis gali būti puikiai naudojamas virtuvėje šalia maisto produktų.

Naudojimo būdas

Priemonės užpurškite ant užterštų paviršių, palikite kuriam laikui veikti, vėliau nuvalykite drėgna kempinėle arba nuplaukite ir nusausinkite sausa šluoste. Pastabos: Saugoti nuo vaikų. Nemaišyti su kitais produktais. Saugotis neįkvėpti purškiamo valiklio.  Netinka nelakuotiems mediniams bei alyva ir vašku padengtiems paviršiams. Jei ketinate valyti lakuotus paviršius, išbandykite prieš tai priemonę kurioje nors nepastebimoje vietoje.

Sudėtis

<5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, muilas, konservuojančios medžiagos, kvapai, soda, biologiškai skylantis tirštiklis, dažiklis bei aromatinis aliejus.

Dėmesio

Saugoti nuo vaikų. Priemonė jautri šalčiui.

Gamintojas: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Aviečių kvapo universalus valiklis 750ml

 

Universalus aviečių kvapo valiklis skirtas intensyviems valymo ir nukalkinimo darbams virtuvėje, vonioje ir tualete. Kalkių valiklis aktyviai veikia kalkes, išdžiūvusio vandens dėmes ir muilo likučius veiksmingomis veikliosiomis medžiagomis, išskirtomis iš aviečių bei suteikiančiomis valikliui gaivų aviečių kvapą.

NAUDOJIMAS

Įprastai suteptiems paviršiams naudokite 2 virtuvinius šaukštus (30 ml) 5-iems litrams šilto vandens. Ant stipriai suteptų paviršių pilkite neatskiesdami. Leiskite įsigerti ir kruopščiai nuvalykite.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, nenaudoti ant paviršių reaguojančių į rugščių poveikį, pvz.: marmuro, kai kurių emalių (net ir vonioje).

SUDĖTIS

mažiau nei 5% anijoninių tensidų, nejoniniai tensidai, muilas, kvapai, aviečių aromatas, kosmetiniai dažai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Levandų kvapo universalus valiklis 750ml

Levandų kvapo valiklis intensyviems valymo ir nukalkinimo darbams virtuvėje, vonioje ir tualete. Valiklis aktyviai veikia kalkes, išdžiūvusio vandens dėmes ir muilo likučius veiksmingomis veikliosiomis medžiagomis, išskirtomis iš levandų bei suteikiančiomis valikliui gaivų levandų kvapą.

NAUDOJIMAS

Įprastai suteptiems paviršiams naudokite 2 virtuvinius šaukštus (30 ml) 5-iems litrams šilto vandens. Ant stipriai suteptų paviršių pilkite neatskiesdami. Leiskite įsigerti ir kruopščiai nuvalykite.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, nenaudoti ant paviršių reaguojančių į rūgščių poveikį, pvz.: marmuro, kai kurių emalių (net ir vonioje).

SUDĖTIS

mažiau nei 5 % anijoninių tensidų, nejoniniai tensidai, kvapai, levandu aliejus

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch apelsinų kvapo universalus valiklis 750 ml 

Apelsinų kvapo valiklis intensyviems valymo darbams virtuvėje, vonioje ir tualete. Valiklis aktyviai veikia purvą, riebalus, išdžiūvusio vandens dėmes ir muilo likučius.

NAUDOJIMAS

Įprastai suteptiems paviršiams naudokite 2 virtuvinius šaukštus (30 ml) 5-iems litrams šilto vandens. Ant stipriai suteptų paviršių pilkite neatskiesdami. Leiskite įsigerti ir kruopščiai nuvalykite.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų.

SUDĖTIS

mažiau nei 5 % anijoninių tensidų, nejoniniai tensidai, muilai, kvapai, apelsinų aliejus ir kosmetiniai dažikliai mažais kiekiais

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Įvairių paviršių valiklis apelsinų kvapo 500ml

Tai apelsinų kvapo įvairių paviršių valiklis veiksmingai ir nepalikdamas žymių nuvalo visus lygius paviršius. Tinka valyti visiems lygiems paviršiams, įskaitant medieną (vaškuotą ir lakuotą), plastmasę, metalą, stiklą, marmurą ir akrilą, tinka plokštiesiems ekranams.

NAUDOJIMAS

Pasukite kamštelį, kol simbolis „ON“ atsiras viršuje. Valiklį užpurkškite tiesiai ant valomo paviršiaus. Jei valote lakuotus arba dažytus paviršius, medieną, odą, TFT ar LED ekranus, pirmiausia valiklio užpurkškite ant drėgnos šluostės. Norėdami nuvalyti elektros prietaisus, pirmiausia perskaitykite gamintojo naudojimo instrukciją.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų.

SUDĖTIS

Mažiau nei 5 % anijoninių tensidų, nejoniniai tensidai, muilai, kvapai, apelsinų aliejus ir kosmetiniai dažikliai mažais kiekiais

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Spiritinis langų valiklis 5000ml

Tai spiritinė universali valymo priemonė skirta visų lygių paviršių valymui. Tinka tokiems paviršiams kaip: langų stiklai, keraminės plytelės, elektrinių viryklių keraminiai paviršiai, televizorių ekranai, kompiuterio monitoriai. Puikiai nuvalo bei nepalieka ruožų, kas dažnai pasitaiko naudojant kitas priemones.

NAUDOJIMAS

Užpurkšti ir švariai nuvalyti sausa šluoste. Patarimas: Tinkama dozė taupo pinigus ir sumažina poveikį aplinkai.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo maisto produktų. Saugotis kad nepatektų į organizmą.

SUDĖTIS

Mažiau kaip  5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, spiritas, tirpiklis, dažikliai, kvapai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 5000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Spiritinis langų valiklis 1000ml

Tai spiritinė universali valymo priemonė skirta visų lygių paviršių valymui. Tinka tokiems paviršiams kaip: langų stiklai, keraminės plytelės, elektrinių viryklių keraminiai paviršiai, televizorių ekranai, kompiuterio monitoriai. Puikiai nuvalo bei nepalieka ruožų, kas dažnai pasitaiko naudojant kitas priemones.

NAUDOJIMAS

Užpurkšti ir švariai nuvalyti sausa šluoste. Patarimas: Tinkama dozė taupo pinigus ir sumažina poveikį aplinkai.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo maisto produktų. Saugotis kad nepatektų į organizmą.

SUDĖTIS

Mažiau kaip  5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, spiritas, tirpiklis, dažikliai, kvapai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Spiritinis langų valiklis 500ml

Tai spiritinė universali valymo priemonė skirta visų lygių paviršių valymui. Tinka tokiems paviršiams kaip: langų stiklai, keraminės plytelės, elektrinių viryklių keraminiai paviršiai, televizorių ekranai, kompiuterio monitoriai. Puikiai nuvalo bei nepalieka ruožų, kas dažnai pasitaiko naudojant kitas priemones.

NAUDOJIMAS

Gaubtelį sukti iki purškimo / „ON“ simbolio. Užpurkšti ir švariai nuvalyti sausa šluoste. Patarimas: Tinkama dozė taupo pinigus ir sumažina poveikį aplinkai.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo maisto produktų. Saugotis kad nepatektų į organizmą.

SUDĖTIS

Mažiau kaip  5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, spiritas, tirpiklis, dažikliai, kvapai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch trejopo poveikio universalus valiklis 5000ml

Tai pH-neutralus valiklis. Universali, ekologiška valymo priemonė, tinkanti visų plaunamų paviršių valymui (grindų plovimui, baldų valymui, vonios kambariui ir virtuvei). Gali būti naudojamas kaip skystas muilas.

NAUDOJIMAS

1-2 valgomus šaukštus įpilti į 5 litrus vandens. Produkto pH neutralus, todėl saugo rankų odą. Gali būti naudojamas kaip skystas muilas.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos 5-15%, tensidai, konservuojančios ir aromatizuojančios medžiagos

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 5000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Trejopo poveikio universalus valiklis 1000ml

Tai pH-neutralus valiklis. Universali, ekologiška valymo priemonė, tinkanti visų plaunamų paviršių valymui (grindų plovimui, baldų valymui, vonios kambariui ir virtuvei). Gali būti naudojamas kaip skystas muilas.

NAUDOJIMAS

1-2 valgomus šaukštus įpilti į 5 litrus vandens. Produkto pH neutralus, todėl saugo rankų odą. Gali būti naudojamas kaip skystas muilas.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos 5-15%, tensidai, konservuojančios ir aromatizuojančios medžiagos

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch acto kalkių tirpiklio esencija  300ml

Tai stiprios koncentracijos speciali valymo priemonė, skirta kalkėms šalinti įvairiose srityse. Šios valymo priemonės sudėtyje esantis natūralus vaisių actas tirpina kalkes bei kalkinį muilą ir pašalina netgi įsisenėjusias kalkių apnašas. Šis valiklis gali būti universaliai pritaikomas virtuvėje ir vonioje. Pavyzdžiui, šia valymo priemone galima pašalinti kalkes nuo puodų, armatūros, virdulių bei dušo galvučių.

NAUDOJIMAS

~ 2 šaukštai (30 ml)  5 litrams vandens.  Užkietėjusiom kalkėms - užpilkite neskiestą, palikite veikti ir nuplaukite.  Naudojimas virduliams,puodams: šildykite 150 ml kalkių tirpios esencijos ir 150 ml vandens - nevirkite. Palikite 5 minutes, išpilkite ir nuplaukite švariu vandeniu ne mažiau kaip 2 kartus. Elektros prietaisų valymo atveju laikykitės gamintojo priežiūros nurodymų.

DĖMESIO

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Netinka rūgštims neatspariems paviršiams valyti, pvz. marmurui, mozaikinei dangai, natūraliam akmeniui, auksu ir sidabru dengtai įrangai arba emaliuotiems paviršiams. Jei paviršius jautrus, priemonės poveikį pirmiausiai išbandykite mažiausiai matomoje vietoje. Jei Jūsų rankų oda labai jautri, rekomenduojame mūvėti gumines pirštines. Vonios įrangą gausiai nuplaukite vandeniu ir nuvalykite sausa šluoste

SUDĖTIS

Acto rūgštis, vaisių actas

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 300ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch kalkių valiklis su aviečių actu 500ml

 

Tai veiksminga priemonė nuo kalkių. Gerai valo kriaukles, vonias, dušo kabinas, plyteles ir vonios įrangą. Aviečių acto ir rūgščių bazėje sukurtas produktas puikiai pašalina įsisenėjusias kalkių nuosėdas ir purvą. Išsiskiria maloniu aviečių aromatu.

NAUDOJIMAS

Purkštuko galvutę pasukite kairėn, kad matytumėte purkštuko simbolį. Purkškite priemonę ant valomo paviršiaus, trumpai palaikykite ir nuvalykite bei nuplaukite kalkių nuosėdas. Po to nuvalykite sausa šluoste. Patarimas: teisingas dozavimas taupo Jūsų pinigus ir saugo aplinką.

DĖMESIO

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Netinka rūgštims neatspariems paviršiams valyti, pvz. marmurui, mozaikinei dangai, natūraliam akmeniui, auksu ir sidabru dengtai įrangai arba emaliuotiems paviršiams. Jei paviršius jautrus, priemonės poveikį pirmiausiai išbandykite mažiausiai matomoje vietoje. Jei Jūsų rankų oda labai jautri, rekomenduojame mūvėti gumines pirštines. Vonios įrangą gausiai nuplaukite vandeniu ir nuvalykite sausa šluoste

SUDĖTIS

Mažiau nei 5% anijoninių tensidų, kvapiosios medžiagos. Kitos sudėtinės medžiagos: aviečių actas.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch higieninis dušų ir vonių valiklis levandų kvapo 500ml

Tai higieninis dušų ir vonių valiklis „Levanda” užtikrina veiksmingą ir higienišką vonios kambario ir tualeto išvalymą. Labai stipriai veikiantis preparatas su levandų ekstraktu sunaikina bakterijų maitinamąją terpę, be to, dar užtikrina optimalų teršalų sankaupų, muilo likučių, vandens dėmių ir kalkių apnašų šalinimą. Veiksmingai ir greitai pašalina teršalų sankaupas, muilo likučius, vandens dėmes ir kalkių apnašas vonios kambaryje ir tualete. Labai stipriai veikiantis preparatas su levandų ekstraktu sunaikina bakterijų maitinamąją terpę. Pašalina nemalonius kvapus ir pripildo patalpą gaivaus levandų dvelksmo. Sudėtyje nėra biocidų – medžiagų, kurioms taikoma speciali registracija!
NAUDOJIMAS
Pasukite antgalį į kairę, kad puršk. galvutės simbolis atsidurtų viršuje. Užpurkškite valiklio ant užterštų paviršių, šiek tiek palaukite, paskui nuvalykite su drėgnu skudurėliu arba nuplaukite ir nuvalykite paviršių sausu skudurėliu.
DĖMESIO
Saugoti nuo vaikų, nemaišyti su kitais gaminiais, neįkvėpti purškiamo skysčio. Netinka valyti medžiagoms, kurios jautrios rūgštims, pvz.: marmurui, teraco gaminiams, natūraliam akmeniui, armatūrai su auksinėmis arba sidabrinėmis voniomis ir emaliu padengtoms vonioms. Prieš valydami jautrius paviršius iš pradžių išbandykite nepastebimoje vietoje. Armatūrą kruopščiai nuskalaukite ir sausai nušluostykite.
SUDĖTIS
  Mažiau nei  5 % anijoninių PAM, kvapai, levandų aliejus
Kilmės šalis: Vokietija
Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch dušų ir vonių  citrinų kvapo purškiamas valiklis 500ml

Vonios ir dušo valiklis citrinos kvapo. Jis šalina kalkių nuosėdas, purvą, vandens nuosėdas ir muilo likučius tiek vonioje, tiek kituose kambariuose, dušuose. Šiame valiklyje dera stipri valomoji galia ir natūralios medžiagos, nekenkiančios aplinkai. Be to, FROSCH vonios ir dušo valiklis naikina blogą kvapą ir po valymo palieka šviežių citrinų aromatą. Visiškai nėra fosfatų, formaldehido ir tirpiklių.

NAUDOJIMAS

Pasukite purkštuko antgalį taip, kad viršuje būtų simbolis “Spray (purkšti)”. Užpurškite FROSCH vonios ir dušo valiklio ant nešvaraus paviršiaus, palikite keletą minučių veikti, po to drėgna šluoste pašalinkite purvą bei kalkių nuosėdas arba nuplaukite vandeniu ir vėliau nupoliruokite paviršių su sausa šluoste.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikykite toliau nuo maisto produktų. Nenaudokite produktų paviršių, kurie neatsparūs rūgštims, valymui (pavyzdžiui, marmurui, teraco, kai kurioms emalio rūšims). Jei nesate tikri dėl paviršiaus atsparumo, rekomenduojame valiklį išbandyti mažiau matomame paviršiaus plote.

SUDĖTIS

Mažiau nei 5 % anijoninių tensidų, kvapiosios medžiagos, citrinos rūgštis

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch dušų ir vonių purškiamas valiklis 500ml

Natūralių vyno rūgščių (gaunamų iš vynuogių) vonios ir dušo valiklis. Jis šalina kalkių nuosėdas, purvą, vandens nuosėdas ir muilo likučius tiek vonioje, tiek kituose kambariuose, dušuose. Šiame valiklyje dera stipri valomoji galia ir natūralios medžiagos, nekenkiančios aplinkai. Be to, FROSCH vonios ir dušo valiklis naikina blogą kvapą ir po valymo palieka šviežių vaisių aromatą. Visiškai nėra fosfatų, formaldehido ir tirpiklių.

NAUDOJIMAS

Pasukite purkštuko antgalį taip, kad viršuje būtų simbolis “Spray (purkšti)”. Užpurškite FROSCH vonios ir dušo valiklio ant nešvaraus paviršiaus, palikite keletą minučių veikti, po to drėgna šluoste pašalinkite purvą bei kalkių nuosėdas arba nuplaukite vandeniu ir vėliau nupoliruokite paviršių su sausa šluoste.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikykite toliau nuo maisto produktų. Nenaudokite produktų paviršių, kurie neatsparūs rūgštims, valymui (pavyzdžiui, marmurui, teraco, kai kurioms emalio rūšims). Jei nesate tikri dėl paviršiaus atsparumo, rekomenduojame valiklį išbandyti mažiau matomame paviršiaus plote,

SUDĖTIS

Paviršiaus aktyviosios medžiagos (tensidai), kvapiosios medžiagos

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch aviečių kvapo actinė WC priežiūros priemonė

Tai aviečių acto klozeto priežiūros priemonė. Efektyviai šalina kalkes, šlapimo akmenis ir nešvarumus net iš po unitazo krašto. Efektyvi receptūra su aviečių actu optimaliai šalina kalkių nuosėdas ir kruopščiai valo. Naikina kvapus ir skleidžia malonų šviežių aviečių aromatą.

NAUDOJIMAS

Suspauskite apsauginį dangtelį („1“) ir pasukite („2“). Pilkite į unitazą ir po unitazo kraštu, leiskite įsigerti ir, jei reikia, nuvalykite šepečiu ir nuplaukite.

DĖMESIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, nepilti ant marmuro ar kitų rūgštims jautrių paviršių.

SUDĖTIS

Mažiau kaip  5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kvapikliai, aviečių acta, biologiškai skylantis tirštiklis, kosmetiniai dažikliai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch actinė WC priežiūros priemonė 750ml

Tai actinė valymo priemonė labai veiksmingai, natūraliai šalina kalkes, šlapimo akmenis ir nešvarumus. Naikina nemalonius kvapus.

NAUDOJIMAS

Suspauskite apsauginį dangtelį pažymėtose vietose (1) ir atsukite jį (2). Įpurkškite valymo skysčio į unitazą ir po briauna, kelias minutes leiskite veikti, po to prireikus patrinkite šepečiu ir nuplaukite. Jeigu nešvarumai labai įsigėrę, palikite veikti nakčiai.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, nemaišykite su kitais gaminiais, nepurkškite ant marmuro ar kitų rūgštims neatsparių medžiagų.

SUDĖTIS

Mažiau kaip 5 %  anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, kvapikliai, actas, biologiškai skylantis tirštiklis, kosmetiniai dažikliai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch levandų kvapo WC priežiūros priemonė 750ml

Tai levandų kvapo valymo priemonė klozeto priežiūrai. Puikiai nuvalo purvą, šlapimo apnašas, tirpdo kalkes. Panaudojus šią priemonę tualete ilgai išlieka gaivus kvapas.

NAUDOJIMAS

Nuimti dangtelį ir užpilti priemonę į klozeto vidų taip kad priemonė pasiektų  klozeto kraštelį. Leisti priemonei įsigerti ir po to nuplauti vandeniu.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo maisto produktų. Saugotis kad priemonė nepatektų ant odos ir į akis. Nenaudoti marmurui.

SUDĖTIS

Mažiau kaip  5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, vanduo, dažikliai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch citrinos kvapo WC priežiūros priemonė 750ml

 

Tai citrinos kvapo priemonė klozeto priežiūrai. Puikiai nuvalo purvą,šlapimo apnašas, tirpdo kalkes. Panaudojus šią priemonę tualete ilgai išlieka gaivus kvapas.

NAUDOJIMAS

Nuimti dangtelį ir užpilti priemonę į klozeto vidų taip kad priemonė pasiektų  klozeto kraštelį. Leisti priemonei įsigerti ir po to nuplauti vandeniu.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo maisto produktų. Saugotis kad priemonė nepatektų ant odos ir į akis. Nenaudoti marmurui.

SUDĖTIS

Mažiau kaip  5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, citrinos rūgštis, vanduo, dažikliai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch dėmių valiklis su aktyviuoju deguonimi 75ml

Dėmių valiklis su aktyviuoju deguonimi pašalina žolės, vaisių, morkų, raudonojo vyno, arbatos, kavos ir kitų gėrimų dėmes. Valiklis greitam ir efektyviam skalbinių apdorojimui prieš skalbiant. Efektyvi formulė aktyviojo deguonies pagrindu patikimai pašalina išbalinamas dėmes. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams, išsaugo spalvas. Tinka visų rūšių audiniams, išskyrus šilką.

NAUDOJIMAS

Prieš skalbimą užtepti priemonės ant dėmės, truputį palaukti (ne ilgiau kaip 10 min.), ir įpylus skalbimo priemonės išskalbti skalbimo mašina įprastu būdu. Neleisti priemonei išdžiūti. Naudojant priemonę spalvotiems audiniams, pirma išbandyti mažiau pastebimoje vietoje, ar neblukina.

DĖMESIO

Labai dirgina akis. Saugoti nuo vaikų. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

Sudėtis

mažiau nei 5% baliklių deguonies pagrindu, fosfonatai, kvapiosios medžiagos.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 75ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch citrinų kvapo dėmių valiklis 75ml

Veiksmingas dėmių valiklis greitam ir efektyviam apdorojimui prieš skalbiant. Pašalina įvairių rūšių dėmes: vaisių, daržovių, žolės, arbatos, kavos, taip pat išvalo nešvarias marškinių apykakles. Veiksminga veganiška formulė enzimų pagrindu, su citrinos ekstraktu (citratas – citrinų rūgšties druska). Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams, saugo audinių spalvas. Tinka visiems audiniams, išskyrus šilką.

DĖMESIO

Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. Jeigu pateko į akis: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

SUDĖTIS

5–15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų,  mažiau nei 5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, muilas, enzimai, kvapiosios medžiagos.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 75 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch dėmių valiklis VEGAN 75 ml

Augalinės kilmės veiksmingas dėmių valiklis greitam ir efektyviam apdorojimui prieš skalbiant. Pašalina įvairių rūšių dėmes: riebalų, aliejaus, padažų, kraujo, kiaušinio baltymo, makiažo priemonių. Veiksminga veganiška formulė: augalinės sudedamosios dalys veikia kaip dėmių valikliai, kurių pagrindas – muilas su jaučio tulžimi. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams, saugo audinių spalvas. Tinka visiems audiniams, išskyrus šilką.

DĖMESIO

Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. Jeigu pateko į akis: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

SUDĖTIS

5–15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų,  mažiau nei 5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, muilas, enzimai, kvapiosios medžiagos.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 75 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Purškiamas dėmių valiklis

Augalinės kilmės, bet turintis tokį pat poveikį kaip muilas su tulžimi. Efektyvus dėmių šalinimas ir geresnis skalbiamasis poveikis. Veiksminga veganiška formulė: augalinės sudedamosios dalys veikia kaip muilas su jaučio tulžimi! Pašalina visų rūšių dėmes, pvz.: riebalų, aliejaus, lūpdažio, makiažo, šokolado, padažų, daržovių ir vaisių. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams, saugo audinių spalvas. Tinka visiems audiniams, išskyrus šilką.

Naudojimas

Užpurkškite ant audinio, palikite 10 min., kad įsigertų, ir tuomet jau galite skalbti su kitais skalbiniais.

Dėmesio

Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

Sudėtis

5–15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, <5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, muilas, enzimai, kvapiosios medžiagos.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch BABY dėmių valiklis pirminiam skalbimui

„Frosch“ kūdikiams. Purškiklis pirminiam skalbimui. Stiprus, specialus dėmių valiklis su citratu (vaisių rūgščių druska). Patikimai išvalo įsisenėjusias ir sudžiūvusias dėmes iš kūdikių tekstilinių audinių. Stiprios priemonės receptūra, skirta pirminiam skalbinių apdorojimui, kad jie taptų švarūs.

NAUDOJIMAS

Prieš skalbimą tiesiog užpurkšti ant dėmės, leisti trumpai suveikti (apie 10 min.) ir skalbti kaip įprasta skalbyklėje naudojant skalbimo priemones. Laikytis gamintojo nurodymų apie medžiagas ir jų priežiūrą.

DĖMESIO

Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

Sudėtis

5–15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų,  mažiau nei 5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, enzimai, kvapiosios medžiagos, citratas

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 300 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch universalus purškiamas sodos valiklis

Universalus sodos valiklis

Veikimo būdas

Valiklis dėl natūralios aktyviosios medžiagos - sodos - efektyviai šalina nešvarumus. Soda yra natūralus produktas, todėl valiklis gali būti puikiai naudojamas virtuvėje šalia maisto produktų.

Naudojimo būdas

Priemonės užpurškite ant užterštų paviršių, palikite kuriam laikui veikti, vėliau nuvalykite drėgna kempinėle arba nuplaukite ir nusausinkite sausa šluoste. Pastabos: Saugoti nuo vaikų. Nemaišyti su kitais produktais. Saugotis neįkvėpti purškiamo valiklio.  Netinka nelakuotiems mediniams bei alyva ir vašku padengtiems paviršiams. Jei ketinate valyti lakuotus paviršius, išbandykite prieš tai priemonę kurioje nors nepastebimoje vietoje.

Sudėtis

<5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, muilas, konservuojančios medžiagos, kvapai, soda, biologiškai skylantis tirštiklis, dažiklis bei aromatinis aliejus.

Dėmesio

Saugoti nuo vaikų. Priemonė jautri šalčiui.

Gamintojas: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Zero odos nedirginantis universalus valiklis 750 ml 

Odos nedirginantis visų paviršių bei grindų valiklis. Ypač tausojanti formulė su šlapalu ne tik tinka jautriems paviršiams, bet ir tausoja Jūsų jautrią bei sausą odą net ir dažnai naudojant. Idealiai tinka alergijomis bei dermatologinėmis ligomis sergantiems žmonėms – dermatologų patikrinta: 0% kvapiųjų medžiagų, 0% dažiklių bei hipoalergenų.

NAUDOJIMAS

Dozavimas 5L vandens: lengvai užteršti paviršiai - 1 dangtelis (30 ml), užteršti paviršiai - 2 dangteliai (60 ml). Jei paviršiai labai užteršti, pilkite neskiestos priemonės ir palaukite kol pradės veikti, po to gerai nuskalaukite.

DĖMESIO

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje! Nemaišyti su kitais produktais.

SUDĖTIS

mažiau nei 5% anijoninių tensidų, neanijoniniai tensidai, šlapalas

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Zero odos nedirginantis indų ploviklis 500 ml 
Jūsų odą tausojanti skalavimo priemonė, užtikrinanti švarių indų spindesį. Visiškai nuskalaujama, nepalieka jokių likučių. Ypač tausojanti formulė su šlapalu Jūsų jautrioms ir sausoms rankoms. Užtikrina Jūsų rankų odos drėgmės balansą ir apsaugo nuo išsausėjimo. Idealiai tinka alergijomis bei dermatologinėmis ligomis sergantiems žmonėms – dermatologų patikrinta: 0% kvapiųjų medžiagų, 0% dažiklių bei hipoalergenų.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų.

SUDĖTIS

5-15% anijonų tensidai, mažiau nei 5% amfoteriniai tensidai, nejoniniai tensidai, Lactic Acid. Kitos sudėtinės medžiagos: šlapalas

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch citrinų kvapo indaplovių tabletės 26 vnt.

Viskas viename. Stipraus poveikio receptas, praturtintas citrinos aromatu, puikiai skaido riebalus, veiksmingai pašalina maisto likučius ir palieka gaivų kvapą. Sudėtyje esanti skalavimo priemonė suteikia indams ir taurėms spindesio, išplovus nelieka vandens dėmių. Druskos patikimai saugo indus ir mašiną nuo kalkių nuosėdų susidarymo. Stiklą apsaugančios priemonės suteikia indams skaidrumo ir spindesio. Išsaugomas nerūdijančiojo plieno blizgesys, tad nereikia papildomai blizginti. Padeda indams išdžiūti po skalavimo. Suvartojama mažiau energijos, nes galima plauti žemesnės temperatūros režimu. Uždaroma dėžutė, 80 % pagaminta iš perdirbto popieriaus – 100 % perdirbama pakuotė.

NAUDOJIMAS

Dozavimas: 1 plovimui = 1 tabletė. Nenuimkite plėvelės – ji tirpsta vandenyje. Įdėkite tabletę į specialų indaplovės skyrelį. Jei tabletė netelpa, kreipkitės į indaplovės gamintoją arba pasižiūrėkite indaplovės naudojimo instrukcijoje. Visiškai užpildykite indaplovę ir įjunkite žemos temperatūros režimą (≤ 55°C) – taip suvartosite mažiau energijos ir vandens Jei vandens kietumas neviršija 21 mg/l, papildomai naudoti druskų ir skalavimo skysčių nebūtina, tačiau, prireikus, galima. Informacijos apie vandens kietumą galite gauti iš vietinio vandens tiekėjo.

DĖMESIO

Naudokite tik indaplovėse. Tinka visų tipų indaplovėms. Atsižvelkite į indaplovių gamintojų rekomendacijas. Indaplovėse neplaukite medinių daiktų, paauksuotų ar pasidabruotų indų, sidabrinių įrankių, aliuminio, kristalo ir rankomis puoštų porceliano indų. Produktas neapsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Produktą laikykite sausoje ir vėsioje vietoje originalioje pakuotėje. Panaudoję priemonę, pakuotę uždarykite. Atsargiai! Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

SUDĖTIS

5–15 % deguonies pagrindu veikiančių baliklių, mažiau nei 5 % nejoninių tensidų, polikarboksilatai, enzimai (amilazė, proteazė), kvapai. Kitos sudėtinės dalys: citrinų ekstraktas.

Kilmės šalis:  Vokietija

Talpa: 26 vnt x 20g

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch indaplovių tabletės su soda 30 vnt.

Tabletės indaplovėms „viskas viename“ su mineraline druska (stiprus valomasis poveikis).  „Visko viename“ funkcijos: Valymas: tabletės, kurių sudėtyje yra mineralinės druskos, veiksmingai pašalina visus riebalus ir net sunkiausiai pašalinamas dėmes. Skalavimas: indų ir taurių spindintis blizgesys, be jokių pėdsakų. Druskos funkcija: neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms. Stiklo apsauga: apsaugo stiklą nuo blankimo ir išsaugo blizgesį. Papildomai įdėti druskos reikia tik tuomet, jeigu vandens kietumo laipsnis viršija 38° f. Nerūdijančio plieno blizgesys: blizgantis nerūdijantis plienas, be jokių pėdsakų. Poveikis prieš pridžiūvusias dėmes: pašalina net pridžiūvusius nešvarumus, kaip antai maltos mėsos, avižinių dribsnių, garstyčių, kiaušinių ir pieno. Energijos taupymas: švarūs ir blizgantys indai nuo 40° C.

NAUDOJIMAS

Dozavimas: 1 tabletė = 1 plovimas. Atidarykite apsauginį lakštą ir įmeskite tabletę į produktui skirtą indaplovės skyrių.

DĖMESIO

Naudokite tik indaplovėse. Tinka visų tipų indaplovėms. Atsižvelkite į indaplovių gamintojų rekomendacijas. Indaplovėse neplaukite medinių daiktų, paauksuotų ar pasidabruotų indų, sidabrinių įrankių, aliuminio, kristalo ir rankomis puoštų porceliano indų. Produktas neapsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Produktą laikykite sausoje ir vėsioje vietoje originalioje pakuotėje. Panaudoję priemonę, pakuotę uždarykite. Atsargiai! Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

SUDĖTIS

15–30% oksiduotų balinimo medžiagų, <5% polikarboksilatų, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fermentai (proteazė, amilazė), kvapikliai. Sudėtyje taip pat yra mineralinės druskos

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 30 vnt x 20g

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch skalavimo skystis indaplovėms 750ml

Skalavimo skystis automatinėms indaplovėms. Natūralus indų blizgesys dėl natūralios vaisių rūgšties. Valymas naudojant natūralius gamtinius komponentus. Dėl sudėtyje esančių natūralių vaisių rūgščių indai greitai išdžiūsta ir nesusidaro nuosėdų. Spinduliuojantis blizgesys be dėmių.

NAUDOJIMAS
Reguliariai pilkite skalavimo skystį FROSCH į specialų indaplovės skyrių, laikydamiesi indaplovės gamintojo instrukcijų.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

5–15 % nejonogeninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, konservantas (benzisotiazolinonas, metilisotiazolinonas).

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch aviečių kvapo indų ploviklis 500ml

Aviečių kvapo indų plovikliu išplauti indai bus švarūs ir blizgės. Ploviklio sudėtyje esantis aviečių actas bei augaliniai tensidai ištirpdo net sunkiausiai išplaunamus riebalus ir nešvarumus. Malonus ir gaivus aviečių kvapas. Patikrintas dermatologų

DĖMESIO

Atsargiai! Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

SUDĖTIS

5–15 % anijoninių tensidų, muilas, mažiau nei 5 % nejoninių tensidų, amfoteriniai tensidai, konservantai (pieno rūgštis), aromatinės medžiagos, aviečių actas, kosmetiniai dažai

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch ploviklis kūdikių reikmėms 500ml

Tai ploviklis, sukurtas specialiai jaunoms mamoms. Ši švelni plovimo priemonė efektyviai šalina pieno, dribsnių ir kitų maisto produktų likučius nuo įvairių kūdikiams skirtų reikmenų, pavyzdžiui, buteliukų, žindukų, kramtymui skirtų žiedų arba plaunamų žaislų. „Frosh Baby Dishwashing“ ploviklis yra hipoalerginis. Jame nėra nei dažiklių, nei kvapiųjų medžiagų, todėl jis neerzina jautrios odos. Šią priemonę galima visiškai nuplauti, ir ji nekelia jokio pavojaus kūdikiams. Dermatologų patvirtintas neutralus pH. Turi provitamino B5: drėkina odą.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

5–15 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, mažiau nei 5 % amfoterinių paviršinio aktyvumo medžiagų, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, pieno rūgšties

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch indų ploviklis jautriai odai 500ml

Antialerginė, efektyvi indų plovimo priemonė, suteikianti ypatingą blizgesį. Tinka alergiškiems žmonėms, nes sudėtyje nėra kvapiųjų aliejų, dažiklių ir konservantų. Kadangi sudėtyje yra provitamino B5 (pantenolio), oda yra apsaugoma nuo perdžiūvimo. Priemonėje yra ypač efektyvių, natūralių riebalų tirpiklių, kurie natūraliai pašalina riebalus ir nešvarumus. Tinka alergiškiems žmonėms, nes sudėtyje nėra kvapiųjų aliejų, dažiklių ir konservantų. Patikrintas dermatologų. Be fosfatų, formaldehido ir tirpiklių.

DĖMESIO

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

SUDĖTIS

5-15% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, mažiau nei 5% amfoterinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, nejonogeninės paviršiaus aktyviosios medžiagos. Kiti komponentai: pantenolis (provitaminas B5).

Kilmės šalis: Vokietija

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Indų plovimo priemonė su alijošiumi 500 ml

Indų plovimo rankomis losjonas puikiai plauna indus bei apsaugo rankų odą nuo išdžiūvimo. Idealiai tinka ir rankoms plauti,nes sudėtyje esantys alijošiaus lapų ekstraktai palaiko drėgmės pusiausvyrą ir stabdo odos senėjimą, Tai priemonė, norint turėti gerai prižiūrėtas rankas bei užtikrinanti efektyvų riebalų ir nešvarumų pašalinimą. Malonus kvapas gaiviai atvėsina odą ir suteikia jai malonų pojūtį.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų.

SUDĖTIS

5-15 % anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, iki 5 % nejoninių ir amfoterinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, konservavimo medžiagos, alijošiaus ekstraktas, nedidelis kiekis kosmetinio dažiklio ir aromatinis aliejus

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch indų plovimo priemonė su soda 500ml

Sodos indų plovikliu jūs puikiai iki blizgesio išplausite puodus ir keptuves, nepalikdami nė mažiausios nuosėdos. Ypač tinka įsisenėjusiems nešvarumams plauti. Į sudėtį įeinanti koncentruota, gerai šalinanti riebalus, veiklioji medžiaga "soda", natūraliai pašalina net įsisenėjusius ir sukepusius riebalų nešvarumus. Po plovimo išlieka gaivus kvapas. Pakanka 1 lašo ploviklio 5 l vandens, jei užteršimas įsisenėjęs, naudokite ploviklį neskiestą.

DĖMESIO

Atsargiai! Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. Jeigu pateko į akis: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

SUDĖTIS

15-30 % anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, iki 5% amfoterinių pav.aktyv.medžiagų, soda, mažas kiekis kosmetinio dažiklio ir aromatinis aliejus

 

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch granatų kvapo indų balzamas 500ml

Labai veiksmingas indų ploviklis su granatų ekstraktu, lengvai pašalina riebalus ir nešvarumus. Nesausina, bei saugo rankų odą. Gaivaus granatų kvapo. Patikrintas dermatologų, pH  neutralus. Ekologiškumas: biologiškai suyra net 98% veikliųjų medžiagų, gautų augaliniu pagrindu (pagal OECD). Pakuotes galima perdirbti į antrines žaliavas.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų.

SUDĖTIS

5-15% anijoninių paviršiaus veikliųjų medžiagų, mažiau negu 5% nejoninių ir amfoterinių paviršiaus veikliųjų medžiagų, granatų ekstrakto aliejus

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch citrinos kvapo indų balzamas 500ml

Labai veiksmingas indų ploviklis su granatų ekstraktu, lengvai pašalina riebalus ir nešvarumus. Nesausina, bei saugo rankų odą. Gaivaus citrinų kvapo. Patikrintas dermatologų, pH  neutralus. Ekologiškumas: biologiškai suyra net 98% veikliųjų medžiagų, gautų augaliniu pagrindu (pagal OECD). Pakuotes galima perdirbti į antrines žaliavas.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų.

SUDĖTIS

5-15% anijoninių paviršiaus veikliųjų medžiagų, mažiau negu 5% nejoninių ir amfoterinių paviršiaus veikliųjų medžiagų, citrinų žievelių aliejus

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch 
Prekės pavadinimas: Ekologiška citrinos kvapo indų plovimo priemonė 5000ml

Tai ekologiška citrinos kvapo indų plovimo priemonė. Produkto sudėtyje esantis citrinos aliejus efektyviai naikina riebalus palikdamas malonų citrinos kvapą. Produkto Ph neutralus,  dermatologų patikrintas. Dėl priemonės sudėties riebalai ir nešvarumai pašalinami natūraliu būdu, su efektyviomis nešvarumo šalinimo priemonėmis iš citrinos žievelės. Lieka malonus šviežios citrinos kvapas.

NAUDOJIMAS

Rekomenduojama dozė 5 l indų plovimo vandens kiekiui: nelabai švarūs indai: 3 ml (¾ arbatinių šaukštelių), nešvarūs indai: 5 ml (1¼ arbatinių šaukštelių). Patarimas: Nenaudokite tekančio vandens, pamerkite indus ir naudokite rekomenduojamą dozę.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

5-15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, konservavimo (lactic acid), kvapai. Kitos sudedamosios dalys: citrinų aliejus, nedideli kiekiai dažiklių

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 5000ml

Gamintojas: Frosch 
Prekės pavadinimas: Ekologiška citrinos kvapo indų plovimo priemonė 1000ml

Tai ekologiška citrinos kvapo indų plovimo priemonė. Produkto sudėtyje esantis citrinos aliejus efektyviai naikina riebalus palikdamas malonų citrinos kvapą. Produkto Ph neutralus,  dermatologų patikrintas. Dėl priemonės sudėties riebalai ir nešvarumai pašalinami natūraliu būdu, su efektyviomis nešvarumo šalinimo priemonėmis iš citrinos žievelės. Lieka malonus šviežios citrinos kvapas.

NAUDOJIMAS

Rekomenduojama dozė 5 l indų plovimo vandens kiekiui: nelabai švarūs indai: 3 ml (¾ arbatinių šaukštelių), nešvarūs indai: 5 ml (1¼ arbatinių šaukštelių). Patarimas: Nenaudokite tekančio vandens, pamerkite indus ir naudokite rekomenduojamą dozę.

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

5-15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, konservavimo (lactic acid), kvapai. Kitos sudedamosios dalys: citrinų aliejus, nedideli kiekiai dažiklių

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1000ml

Gamintojas: Frosch 
Prekės pavadinimas: Ekologiška citrinos kvapo indų plovimo priemonė 500ml

Tai ekologiška citrinos kvapo indų plovimo priemonė. Produkto sudėtyje esantis citrinos aliejus efektyviai naikina riebalus palikdamas malonų citrinos kvapą. Produkto Ph neutralus,  dermatologų patikrintas. Dėl priemonės sudėties riebalai ir nešvarumai pašalinami natūraliu būdu, su efektyviomis nešvarumo šalinimo priemonėmis iš citrinos žievelės. Lieka malonus šviežios citrinos kvapas.

 

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

5-15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % amfoterinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, konservavimo (lactic acid), kvapai. Kitos sudedamosios dalys: citrinų aliejus, nedideli kiekiai dažiklių

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500ml

 

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Citrinų kvapo valymo pienelis 500ml

Tai citrinų kvapo valymo pienelis. Marmuro miltelių bei tirpiklio dėka puikiai nuvalo keramiką, emalę, taurūjį plieną, bei stiklinius keraminių viryklių paviršius.

NAUDOJIMAS

Labai nedidelį kiekį priemonės drėgnu skudurėliu paskleisti ant valomo paviršiaus, patrinti ir nuplauti. 

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

Mažiau nei  5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, natūralaus marmuro milteliai, apelsinų aliejus, konservantai, aromatizatoriai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Levandų kvapo valymo pienelis 500ml

Tai levandų kvapo valymo pienelis. Marmuro miltelių bei tirpiklio dėka puikiai nuvalo keramiką, emalę, taurūjį plieną, bei stiklinius keraminių viryklių paviršius.

NAUDOJIMAS

Labai nedidelį kiekį priemonės drėgnu skudurėliu paskleisti ant valomo paviršiaus, patrinti ir nuplauti. 

DĖMESIO

Saugoti nuo vaikų.

SUDĖTIS

Mažiau nei  5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, natūralaus marmuro milteliai, levandų aliejus, konservantai, aromatizatoriai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Citrinų kvapo indukcinių ir stiklo keramikos viryklių valiklis 3ooml

Tai stiklo keramikos valiklis citrinų kvapo. Pašalina bet kokius nešvarumus nuo indukcinių bei stiklo keramikos viryklių ir užtikrina ilgalaikį blizgesį. Sudėtyje esantis citrinų ekstraktas gerai išvalo ir skleidžia maloniai gaivų kvapą.

NAUDOJIMAS

Sukite purkštuką tol, kol simbolis „ON“ atsiras viršuje. Apipurkškite, leiskite truputį įsigerti ir šluostydami nuvalykite drėgną paviršių. Po to nublizginkite sausa šluoste. Naudingas patarimas. Teisingai dozuodami, sumažinsite savo išlaidas ir tausosite aplinką.

DĖMESIO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

SUDĖTIS

Mažiau nei 5 % muilas, kvapiosios medžiagos (limonenas, kitos kvapiosios medžiagos), citrinų ekstraktas

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 300 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Higieninis virtuvės valiklis su natūraliu kadagių ekstraktu 300ml

Tai higieninis virtuvės valiklis su natūraliu kadagių ekstraktu. Skirtas visiems virtuvės paviršiams valyti. Valiklis tinka su maistu besiliečiantiems paviršiams valyti, taip pat – darbiniams paviršiams, mikrobangų krosnelėms, šaldytuvams. Efektyviai pašalina nešvarumus ir maisto likučius. Naikina nemalonų kvapą.

NAUDOJIMAS

Pasukite kamštelį, kol purškiklio galvutės simbolis atsiras viršuje. Valiklį užpurkškite ant valomo paviršiaus, leiskite priemonei suveikti ir nuvalykite sausa šluoste.

DĖMESIO

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nemaišykite su kitais produktais. Neįkvėpkite valiklio purslų. Norėdami nuvalyti lengvai pažeidžiamą paviršių, prieš tai išmėginkite valiklį nepastebimoje vietoje.

SUDĖTIS

Mažiau nei 5% nejoninių tensidų, aromatinės medžiagos, benzilo alkoholis, bioalkoholis, kadagių ekstraktas

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 300 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė su alijošiumi 1500ml

Tinka visiems skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką. Produkto sudėtyje yra alavijo ekstrakto, todėl skalbiniai gerai išskalbiami. Tinka jautriai odai. Efektyviai skalbia 20–60˚C temperatūroje. Mažesnė odos sudirginimo tikimybė dėl tinkamai parinktų aromatinių medžiagų. Dermatologų patikrinta. Be dažiklių ir konservantų.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to –išskalbkite. Atsižvelgdami į vandens kietumą ir nešvarumo laipsnį, naudokite atitinkamą skalbimo skysčio kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną.

NURODYMAI

Vilnai ir šilkui skalbti naudokite „Frosch“ skalbimo balzamą, skirtą vilnoniams ir ploniems audiniams. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Pakuotė užpildyta atsižvelgiant į technines galimybes. Sudėtinės medžiagos: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, enzimai (proteazė, amilazė, celiulazė), aromatinės medžiagos. Kitos sudėtinės medžiagos – aloe vera barbadensis.

Dėmesio! Stipriai dirgina akis. Saugokite nuo vaikų. PATEKUS Į AKIS, keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, kai tik galėsite, išsiimkite juos ir vėl plaukite akis. Jei vis tiek jaučiate akių dirginimą, kreipkitės į gydytoją. Pakuotę atiduokite perdirbti, prieš tai pašalinę iš jos visus produkto likučius.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1500 ml

 

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skystas skalbiklis spalvotiems drabužiams 1500ml

Efektyviai skalbia 30–60˚C temperatūroje. Ypač tinka spalvotiems ir tamsiems audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Suteptus drabužius skalbkite ne žemesnėje kaip 30˚C temperatūroje.Produkte yra obuolių ekstrakto. Ilgalaikė apsauga nuo spalvų blukimo ir nusidažymo. Tinka ir įsisenėjusių dėmių mirkymui prieš skalbimą. Skalbiniai tampa ypač švarūs, o spalvos išlieka ryškios.Uždaroma perdirbama pakuotė. 70 % mažesnė pakuotė, palyginti su ankstesniu to paties produkto 1,8 l talpos buteliu. Pakuotę galima perdirbti.

NAUDOJIMAS

Jeigu prieš skalbdami surūšiuojate skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį), Jūs skalbdami saugojate aplinką. Prašome laikytis instrukcijų, nurodytų etiketėse. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną. Nepilkite skalbiklio daugiau nei reikia, laikykitės dozavimo nurodymų. Skalbkite kiek galima žemesnėje tempratūroje. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite „FROSCH“ skysto skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to – išskalbkite.

DOZAVIMAS

4,5 kg sausų skalbinių: atsižveldgami į vandens kietumą, įpilkite į skalbimo mašinos stalčiuką, skirtą pagrindinei skalbimo programai, atitinkamą kiekį „FROSCH“ skysto skalbiklio arba įpilkite skalbiklio į įprastą dozavimo indelį ir supilkite jį tiesiai į skalbimo mašinos būgną. Skalbinių mirkyti nereikia.

NURODYMAI

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokitės, kad produktas nepatektų į akis. Jei taip atsitiko, gerai išskalaukite akis vandeniu. Saugokitės, kad produkto nepatektų ant jautrios ar pažeistos rankų odos. Produktas išpilstytas automatiniu būdu. Sudėtis: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, fosfatai, enzimai (proteazė, amilazė), aromatinės medžiagos (limonenas, linalolis, citronelolis, amilcinamalis, heksilcinamalis, benzilcalicilatas, kitos aromatinės medžiagos). Kitos sudėtinės medžiagos: acto rūgšties druska, nedidelis kiekis maistinių dažų, spalvą tausojanti medžiaga.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skystas skalbiklis spalvotiems drabužiams 5000ml

Efektyviai skalbia 20–60˚C temperatūroje. Ypač tinka spalvotiems ir tamsiems audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Suteptus drabužius skalbkite ne žemesnėje kaip 30˚C temperatūroje.Produkte yra obuolių ekstrakto. Ilgalaikė apsauga nuo spalvų blukimo ir nusidažymo. Tinka ir įsisenėjusių dėmių mirkymui prieš skalbimą. Skalbiniai tampa ypač švarūs, o spalvos išlieka ryškios.Uždaroma perdirbama pakuotė. 70 % mažesnė pakuotė, palyginti su ankstesniu to paties produkto 1,8 l talpos buteliu. Pakuotę galima perdirbti.

NAUDOJIMAS

Jeigu prieš skalbdami surūšiuojate skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį), Jūs skalbdami saugojate aplinką. Prašome laikytis instrukcijų, nurodytų etiketėse. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną. Nepilkite skalbiklio daugiau nei reikia, laikykitės dozavimo nurodymų. Skalbkite kiek galima žemesnėje tempratūroje. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite „FROSCH“ skysto skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to – išskalbkite.

DOZAVIMAS

4,5 kg sausų skalbinių: atsižveldgami į vandens kietumą, įpilkite į skalbimo mašinos stalčiuką, skirtą pagrindinei skalbimo programai, atitinkamą kiekį „FROSCH“ skysto skalbiklio arba įpilkite skalbiklio į įprastą dozavimo indelį ir supilkite jį tiesiai į skalbimo mašinos būgną. Skalbinių mirkyti nereikia.

NURODYMAI

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokitės, kad produktas nepatektų į akis. Jei taip atsitiko, gerai išskalaukite akis vandeniu. Saugokitės, kad produkto nepatektų ant jautrios ar pažeistos rankų odos. Produktas išpilstytas automatiniu būdu. Sudėtis: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, fosfatai, enzimai (proteazė, amilazė), aromatinės medžiagos (limonenas, linalolis, citronelolis, amilcinamalis, heksilcinamalis, benzilcalicilatas, kitos aromatinės medžiagos). Kitos sudėtinės medžiagos: acto rūgšties druska, nedidelis kiekis maistinių dažų, spalvą tausojanti medžiaga.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 5000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skystas skalbiklis su soda

Naujas Frosch Aktyvios sodos maitinimo ploviklis idealiai tinka spalvotiems drabužiams, ypač baltiems. Ekologinio ženklo sertifikuota priemonė su veiksminga formule kovoja su dėmėmis ir suteikia skalbiniams gaivų aromatą. Aplinkai draugiškas PET butelis su patogia rankena ir dozavimo dangteliu užtikrina patogų naudojimą. Dėl koncentruotos formulės vieno butelio užtenka 22 skalbimams, o balinamosios dalelės pasirūpina nepriekaištingu šviesių audinių baltumu. Dermatologų patikrinta.Produktas taip pat tinka preliminariam dėmių apdorojimui.

NAUDOJIMAS

Puikus rezultatas ir veiksmingas dėmių pašalinimas iš visų audinių, išskyrus vilną ir šilką, skalbiant nuo 30°C iki 60°C temperatūroje. Skalbkite minimalioje temperatūroje.  Stenkitės neskalbti pilnai įkrovę būgną. Laikykitės dozavimo nurodymų. Jei esate alergiški dulkėms, patalynę skalbkite 60°C temperatūroje. Infekcinių ligų atveju taip pat skalbkite 60°C temperatūroje. Produkto, turinčio ECOLABEL sertifikatą, naudojimas garantuoja puikų rezultatą minimaliai apkraunant aplinką.

SUDĖTIS

5–15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, muilas, < 5 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, enzimai (proteazė, amilazė, celulazė, lipazė, mananazė), optiniai balikliai, kvapikliai. Kiti komponentai: maistiniai dažikliai, aktyvioji soda.

PASTABOS

Dėmesio! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Asmenims su jautria ar pažeista oda nerekomenduojamas ilgas kontaktas su priemone. Priemonei patekus į akis, nedelsiant plaukite juos vandeniu.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Kūdikių skalbinių skalavimo priemonė 750ml

„Frosch“ kūdikiams. Papildoma skalbimo priemonė, kad spalvoti ir balti skalbiniai būtų ypač minkšti ir švelnūs. Švelnios priemonės receptūra su natūraliu migdolų aliejumi tausojančiai kūdikių baltinių ir patalynės bei kitų tekstilinių audinių priežiūrai – kad jie būtų ypač minkšti ir prie jų norėtųsi prisiglausti. Ypač švelni priežiūros formulė – sumažintas odos dirginimo pavojus. Patikrinta dermatologų, be dažiklių ir švelnių kvapų. Ypač tinka jautriai kūdikių odai ir alergiškiems žmonėms. Dozavimo indas: 40 ml.

NAUDOJIMAS

Nepilti tiesiai ant skalbinių, o tik į minkštikliui skirtą skalbyklės skyrelį.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo milteliai „Baby“ 1080 g

Skalbimo milteliai „Baby“. Sukurti pirmiausia patenkinti kūdikių, vaikų ir alergiškų žmonių poreikius. Didelis kūdikiams skirtos tekstilės skalbimo efektyvumas, skalbiant net ir įsisenėjusias dėmes 30-95 °C temperatūroje. Netinka vilnai ir šilkui. Milteliai su natūraliomis augalinėmis aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis pasižymi dideliu efektyvumu, bet nepažeidžia audinio. Todėl milteliai idealiai tinka kūdikių tekstilei. Sudėtyje yra vitamino B5, saugančio nuo odos dirginimo. Dermatologiškai ištirti. Tinka sergantiems alergija, be dažiklių ir konservantų. Rizika, kad bus sudirginta oda, sumažinta atsisakius kvapiklių. Išskalbti skalbiniai skleidžia malonų, šviežią aromatą.

NAUDOJIMAS

Surūšiuokite skalbinius (pavyzdžiui, pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį) ir peržiūrėkite nurodymus dėl medžiagos priežiūros. Atidarykite šone esantį dozavimo dangtelį ir įpilkite reikiamą miltelių kiekį į skalbimo mašinos būgną arba daugumoje standartinių skalbimo mašinų – į vidurinį stalčiaus skyrių. Kiekį parinkite atsižvelgdami į tekstilės nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą. Laikykitės nurodymų dėl dozavimo. Visada skalbkite pilnai prikrovę mašiną.

PASTABOS

Žmonėms, kurių oda jautri, patartina mūvėti gumines pirštines. Netyčia prarijus skalaukite vandeniu. Jei reikia, kreipkitės į gydytoją. Laikyti atokiau nuo maisto produktų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šalinti kartu su kitomis buitinėmis atliekomis. Geriausias 3 metus nuo pagaminimo dienis (žr. ant pakuotės).

SUDĖTIS

15–30% ceolitai, deguonies pagrindo balinimo medžiagos, 5–15% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, < 5% muilas, fermentai, optiniai balikliai.

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 1080 g

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė vaikų rūbeliams
Ar turime prekyboje: Taip

Skalbiklis vaikų rūbeliams. Galima skalbti tiek baltus, tiek spalvotus skalbinius nuo 30 iki 95 °C temperatūros. Prieš skalbimą tinka apdoroti ir įsisenėjusias dėmes. Sudėtis, į kurią įeina natūralūs, odos prižiūrėti skirti ramunėlių ekstraktai, užtikrina veiksmingą, tačiau odai nekenksmingą skalbimą. Todėl ypač gerai tinka kūdikių drabužiams ir patalynei. Sukurtas specialiai kūdikių, mažų vaikų ir alergiškų žmonių poreikiams, patikrintas dermatologų. Hipoalerginis, be dažiklių ir konservantų.

NAUDOJIMAS

Dozuokite skalbiklį priklausomai nuo sutepimo pakopos ir vandens kietumo, laikykitės dozavimo nurodymų. Jei esate alergiški namų dulkėms, visada skalbkite patalynę 60 °C temperatūroje. Skalbimo temperatūrą padidinkite iki 60 °C ir infekcinių ligų atveju. Įsisenėjusias dėmes (pvz., košės, morkų) prieš skalbimą apdorokite atskirai: užpilkite šį skalbiklį tiesiai ant suteptos vietos ir leiskite veikti.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis su alijošiumi 750ml

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Aloe vera.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui). Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Kadangi jame naudojami geriausios kokybės kvapai, sumažėja odos dirginimo pavojus.

NAUDOJIMAS

Frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI

Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu.

Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (limonenas, eugenolis, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad odą labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis granatų kvapo 750ml

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Granatų kvapo.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui).

NAUDOJIMAS

Naudojimas: frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI

Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu.

Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (lanaloolas, eugenolis, alfa-izometil jononas, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Nedirgina odos. Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad odą labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis migdolų kvapo 750ml

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Migdolai.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui). Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Kadangi jame naudojami geriausios kokybės kvapai, sumažėja odos dirginimo pavojus.

NAUDOJIMAS

Frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI

Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu.

Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (limonenas, eugenolis, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad odą labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis medvilnės žiedų kvapo 750ml

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Medvilnės žiedai.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui). Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Kadangi jame naudojami geriausios kokybės kvapai, sumažėja odos dirginimo pavojus.

NAUDOJIMAS

Frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI

Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu. Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (lanaloolas, eugenolis, alfa-izometil jononas, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad oda labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis granatų kvapo 1000ml
Ar turime prekyboje: Taip

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Granatų kvapo.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui).

NAUDOJIMAS

Naudojimas: frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI

Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu.

Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (lanaloolas, eugenolis, alfa-izometil jononas, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Nedirgina odos. Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad odą labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis migdolų kvapo 1000ml
Ar turime prekyboje: Taip

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Migdolai.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui). Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Kadangi jame naudojami geriausios kokybės kvapai, sumažėja odos dirginimo pavojus.

NAUDOJIMAS

Frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI

Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu.

Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (limonenas, eugenolis, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad odą labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbinių minkštiklis medvilnės žiedų kvapo 1000ml
Ar turime prekyboje: Taip

 

Sauganti skalavimo priemonė (koncentratas) “Frosch” – Medvilnės žiedai.

Naudojama spalvotiems ir baltiems skalbiniams, kad jie maloniai kvepėtų, taptų minkšti. Tinka skalauti medvilnei, vilnai, viskozei, melanžiniams audiniams ir sintetiniam pluoštui (pvz. elastanui). Sudėtyje yra augalinės kilmės aktyviųjų medž., todėl audinio pluoštas natūraliai prižiūrimas ir išsaugomas skalbinių pralaidumas orui. Kadangi jame naudojami geriausios kokybės kvapai, sumažėja odos dirginimo pavojus.

NAUDOJIMAS

Frotiniai audiniai, gryna medvilnė – 36 ml; melanžiniai audiniai, gryna vilna – 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l vandens, sintetiniai audiniai – 18 ml.

NURODYMAI
Dėmesio: saugoti nuo vaikų, laikyti atskirai nuo maisto produktų, patekus į akis, gerai praplauti jas šaltu vandeniu. Sudėtis: 5-15 % augalinės kilmės katijoninių aktyviųjų paviršiaus medž., kvapai (lanaloolas, eugenolis, alfa-izometil jononas, heksilcinamalas, butilfenilas metilpropionalas, kiti kvapai), nedidelis kiekis kosmetinių dažiklių.

Sudėtyje nėra fosfatų  formaldehido. Dermatologiniai tyrimai patvirtino, kad oda labai gerai toleruoja šią priemonę.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo milteliai baltiems drabužiams 1,35kg

Ypač tinka baltiems ir virinamiems skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką. Efektyvūs citrinų kvapo skalbimo milteliai optimaliai šalina įsisenėjusias sunkiai išvalomas dėmes – vaisių, žolės, arbatos, kavos ir raudonojo vyno. Skalbiniai tampa akinančiai balti ir skleidžia malonų citrinų aromatą. Efektyviai skalbia 30–95˚C temperatūroje. Praktiška uždaroma kartoninė dėžė, iš kurios lengva pilti miltelius. Dėžė pagaminta iš 80 % perdirbto popieriaus. Pakuotę galima perdirbti.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Priklausomai nuo vandens kietumo ir nešvarumo laipsnio, naudokite atitinkamą skalbimo miltelių kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną. Skalbkite naujus arba dažančius drabužius atskirai. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu.

NURODYMAI

Dėmesio! Stipriai dirgina akis. Saugokite nuo vaikų. PRARIJUS, skalaukite burną. NESUKELKITE vėmimo. PATEKUS Į AKIS, keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, kai tik galėsite, išsiimkite juos ir vėl plaukite akis. Jei vis tiek jaučiate akių dirginimą, kreipkitės į gydytoją. Pakuotę atiduokite perdirbti, prieš tai pašalinę iš jos visus produkto likučius.

Sudėtinės medžiagos: 15–30 % balinimo priemonių, pagamintų deguonies pagrindu, ceolitai, 5–15 % nejoninių tensidų, < 5 % muilo, enzimai, optiniai balikliai, aromatinės medžiagos (heksilo cinamalis, limonenas). Kitos sudėtinės medžiagos: citrusinių vaisių aliejus, papilkėjimo inhibitorius (karboksimetilceliuliozė (CMC), audinį tausojanti medžiaga (silikatai).

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1,35kg

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo milteliai spalvotiems drabužiams 1,35kg

Tinka visiems audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Produkte yra alavijo ekstrakto, todėl skalbiniai neišblunka, o audinys nesuyra. Ypač tinka jautriai odai. Ilgalaikė apsauga nuo spalvų blukimo. Be dažiklių ir konservantų. Efektyviai skalbia 30–60˚C temperatūroje. Praktiška uždaroma kartoninė dėžė, iš kurios lengva pilti miltelius. Dėžė pagaminta iš 80 % perdirbto popieriaus. Pakuotę galima perdirbti.

 

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Atsižvelgdami į vandens kietumą ir nešvarumo laipsnį, naudokite atitinkamą skalbimo miltelių kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną. Skalbkite naujus arba dažančius drabužius atskirai. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Sudėtinės medžiagos: 15–30 % ceolitų, 5–15 % nejoninių tensidų, < 5 % muilo, enzimai, aromatinės medžiagos (limonenas, linalolis, kitos aromatinės medžiagos). Kitos sudėtinės medžiagos: aloe vera barbadensis, papilkėjimo inhibitorius (karboksimetilceliuliozė (CMC), audinį tausojanti medžiaga (silikatai), dažų išplovimo inhibitorius (polivinilpirolidonas (PVP)).

NURODYMAI

Dėmesio! Stipriai dirgina akis. Saugokite nuo vaikų. PRARIJUS, skalaukite burną. NESUKELKITE vėmimo. PATEKUS Į AKIS, keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, kai tik galėsite, išsiimkite juos ir vėl plaukite akis. Jei vis tiek jaučiate akių dirginimą, kreipkitės į gydytoją. Pakuotę atiduokite perdirbti, prieš tai pašalinę iš jos visus produkto likučius

Kilmės šalis: Vokietija

Dėmesio: netinka vilnai ir šilkui.

Talpa: 1,35kg

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo milteliai spalvotiems drabužiams 1,35kg

Tinka visiems spalvotiems skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką, skalbti. Formulė su granatų ekstraktu tausoja audinio pluoštą ir užtikrina skalbinių minkštumą, nepriekaištingą švarą ir malonų pojūtį dėvint. Ypatinga ilgalaikė spalvų apsauga papildomai saugo nuo spalvų išblukimo ir pakitimo. Be pridėtų dažiklių ir konservantų. Gerai skalbia esant 30–60° C temperatūrai. Praktiška, uždaroma, aplinką tausojanti kartoninė pakuotė su dozavimo snapeliu,
pagaminta iš 80 % perdirbto popieriaus. Galima perdirbti.
NAUDOJIMAS
Prieš skalbdami visada rūšiuokite audinius (pvz., pagal spalvą, susitepimo lygį,
audinių tipą) ir vadovaukitės gamintojo audinių priežiūros nurodymais.
Dozuokite skalbimo miltelius, atsižvelgdami į vandens kietumo ir skalbinių
susitepimo lygį. Skalbkite tik visiškai užpildę skalbimo mašinos būgną.

 

NURODYMAI
Skalbkite naujus ir dažančius audinius atskirai · Esant jautriai ar pažeistai odai, venkite
ilgesnio sąlyčio su priemone · Sudedamosios dalys: 15–30 % ceolitų, 5–15 % nejoninių
aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5 % muilo, fermentų, kvapiųjų medžiagų. Kitos
sudedamosios dalys: granatų ekstraktas, karboksimetilceliuliozė (CMC), priemonės nuo
rūdžių susidarymo (silikatai), polivinilpirolidonas (PVP).

Dėmesio! Sukelia smarkų akių sudirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PRARIJUS:
išskalaukite burną. NESKATINKITE vėmimo. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plaukite
vandeniu kelias minutes. Išimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie yra, ir jeigu lengvai galima tai
padaryti. Toliau plaukite akis. Jei akių dirginimas nesiliauja, kreipkitės į gydytoją. Šalinkite
tik visiškai ištuštinę turinį / talpyklą.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1,35kg

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Zero% Odos nedirginantis skalbinių minkštiklis 750ml 

Odą tausojantis skalbinių skalavimo losjonas. Lygina rūbų, rankšluosčių, patalynės audinio pluoštą, apsaugo odą nuo dirginimo. Ypač tausojanti formulė su šlapalu užtikrina, kad šia priemone išplautus rūbus dėvėti bus labai malonu. Idealiai tinka alergijomis bei dermatologinėmis ligomis sergantiems žmonėms – dermatologų patikrinta: 0% kvapiųjų medžiagų, 0% dažiklių, 0% konservantų bei hipoalergenų.

NAUDOJIMAS

Nepilkite tiesiai ant skalbinių, o tik į skalavimo skysčiui skirtą skalbimo mašinos skyrių. Rekomendacijos dozavimui: 4,5 kg x 24 ml; rankinis skalbimas – 10 l x vandens – 18 ml.

NURODYMAI

Svarbu: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje! Saugotis, kad nepatektų į akis. Jei produkto pateko į akis, gausiai išplauti vandeniu. Nelaikyti žemesnėje nei 4°C ir aukštesnėje nei 25°C temperatūroje.

Sudėtis: 5-15 % katijonų tensidai. Kitos sudėtinės medžiagos: šlapalas.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 750 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Zero % Odos nedirginanti skalbimo priemonė 1500 ml

Odos nedirginanti, tačiau ypatingai geromis skalbimo savybėmis pasižyminti skalbimo priemonė baltiems ir spalvotiems audiniams, tinkanti skalbti nuo 20 iki  95°C temperatūroje. Šiuo pagal ypač tausojančią formulę su šlapalu pagamintu skalbikliu išskalbti audiniai suteiks malonų komfortą Jūsų kūnui. Idealiai tinka alergijomis bei dermatologinėmis ligomis sergantiems žmonėms – dermatologų patikrinta: 0% kvapiųjų medžiagų, 0% dažiklių, 0% papildomų konservantų ar hipoalerginių medžiagų.

NAUDOJIMAS

Skalbinius išrūšiuokite (pvz. pagal spalvą, užterštumą, audinį), atsižvelkite į audinio gamintojo nurodymus. Jei yra dėmių, skalbiklio galite pilti tiesiai ant dėmės. Dozavimas: skalbimo priemonės kiekį pasirinkite pagal vandens kietumą bei skalbinių užterštumą. Jei norite gauti informaciją apie Jums tiekiamo vandens kietumą, susisiekite su savo vandens tiekėju. Pastaba: skalbkite kuo žemesnėje temperatūroje (20°C). Laikantis rekomendacijų dėl dozavimo, energijos ir vandens sąnaudos bus minimalios, vanduo bus maksimaliai apsaugotas nuo taršos.

NURODYMAI

Dėmesio: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje!

Sudėtis: 5-15 % nejoniniai tensidai, muilas, < 5 % anijoniniai tensidai, enzimai (protezė, amilazė, pektato liazė, celiuliazė, mananazė). Kitos sudėtinės medžiagos: šlapalas.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1500 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė baltiems audiniams 1800ml

Tai stipraus poveikio skalbiklis baltiems ir virinamiems audiniams, kad skalbiniai spindėtų
švara. Išvalo dėmes ir suteikia gaivų citrinų kvapą.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius, pvz., pagal spalvą, nešvarumą, audinio rūšį, ir, atsižvelgdami į tekstilės priežiūros rekomendacijas:
• užpilkite skalbiklio ant įsisenėjusių dėmių ir palaikykite
• atsižvelgdami į vandens kietumą ir skalbinių nešvarumą, įpilkite atitinkamą skalbiklio kiekį.
Visiškai užpildykite mašinos būgną skalbiniais ir skalbkite.

Sudėtis: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, enzimai (proeteazė, amilazė, celulazė),
optiniai balikliai, kvapai (limonenas, citralas, heksil cinamalas, benzilas, salicilatas, kitos
kvapiosios medžiagos). Kitos sudėtinės dalys: citratai (citrinų rūgšties druska), labai nedideli
maistinių dažų kiekiai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1800 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė su natūraliu „Marselio muilu“ 

Idealiai skalbia nuo 30 °C iki 95 °C temperatūroje. Tinka visų tipų audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Formulė su natūraliu „Marselio muilu“ veiksmingai šalina dėmes, nepriekaištingai išskalbia skalbinius ir suteikia jiems gaivaus aromato. Išbandyta dermatologų. Tinka prieš skalbimą apdoroti sunkiai pašalinamas dėmes.

NAUDOJIMAS

Skalbkite mažiausioje galimoje temperatūroje. Skalbkite visiškai įkrovę būgną. Dozuokite priemonę priklausomai nuo skalbinių užterštumo ir vandens kietumo, laikydamiesi dozavimo nurodymų. Jeigu esate alergiški namų dulkėms, visada skalbkite patalynę 60 °C temperatūroje. Padidinkite skalbimo temperatūrą iki 60 °C infekcinių susirgimų atveju. Šio produkto, pažymėto ES ekologiniu ženklu, naudojimas laikantis dozavimo instrukcijų leis sumažinti vandens užterštumą, atliekų kiekį ir energijos sąnaudas. Siekdamas optimalaus naudojimo ir saugodamas aplinką, „Frosh“ rekomenduoja šį dozavimą 4,5 kg sausų skalbinių kiekiui:

Užterštumas Lengvas Normalus Stiprus
Vandens kietumas

minkštas < 8,4°dH

33 ml 50 ml 66 ml
vidutinis: nuo 8,4 iki 14°dH 50 ml 66 ml 85 ml
kietas: > 14°dH 66 ml 85 ml 100 ml

 

Priemonė paruošta naudoti, neskiesti. Priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių užterštumo, skalbdami pusę įkrovos sumažinkite priemonės kiekį 30 ml nuo lentelėje nurodyto kiekio.

NURODYMAI

Atsargiai! Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

Sudėtis: 5–15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, muilas, < 5 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, enzimai, optiniai balikliai, kvapikliai, maistiniai dažikliai, natūralus muilas.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 2000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skystas skalbiklis spalvotiems drabužiams 1800ml

Efektyviai skalbia 20–60˚C temperatūroje. Ypač tinka spalvotiems ir tamsiems audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Suteptus drabužius skalbkite ne žemesnėje kaip 30˚C temperatūroje.Produkte yra obuolių ekstrakto. Ilgalaikė apsauga nuo spalvų blukimo ir nusidažymo. Tinka ir įsisenėjusių dėmių mirkymui prieš skalbimą. Skalbiniai tampa ypač švarūs, o spalvos išlieka ryškios.Uždaroma perdirbama pakuotė. 70 % mažesnė pakuotė, palyginti su ankstesniu to paties produkto 1,8 l talpos buteliu. Pakuotę galima perdirbti.

NAUDOJIMAS

Jeigu prieš skalbdami surūšiuojate skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį), JŪS SKALBDAMI SAUGOJATE APLINKĄ. Prašome laikytis instrukcijų, nurodytų etiketėse. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną. Nepilkite skalbiklio daugiau nei reikia, laikykitės dozavimo nurodymų. Skalbkite kiek galima žemesnėje tempratūroje. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite „FROSCH“ skysto skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to – išskalbkite.

DOZAVIMAS

4,5 kg sausų skalbinių: atsižveldgami į vandens kietumą, įpilkite į skalbimo mašinos stalčiuką, skirtą pagrindinei skalbimo programai, atitinkamą kiekį „FROSCH“ skysto skalbiklio arba įpilkite skalbiklio į įprastą dozavimo indelį ir supilkite jį tiesiai į skalbimo mašinos būgną. Skalbinių mirkyti nereikia.

NURODYMAI

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokitės, kad produktas nepatektų į akis. Jei taip atsitiko, gerai išskalaukite akis vandeniu. Saugokitės, kad produkto nepatektų ant jautrios ar pažeistos rankų odos. Produktas išpilstytas automatiniu būdu. Sudėtis: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, fosfatai, enzimai (proteazė, amilazė), aromatinės medžiagos (limonenas, linalolis, citronelolis, amilcinamalis, heksilcinamalis, benzilcalicilatas, kitos aromatinės medžiagos). Kitos sudėtinės medžiagos: acto rūgšties druska, nedidelis kiekis maistinių dažų, spalvą tausojanti medžiaga.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1800 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė su jūros mineralais 2000ml

Idealiai skalbia nuo 30 °C iki 95 °C temperatūroje. Tinka visų tipų audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Formulė su natūraliais jūrų mineralais veiksmingai šalina dėmes, nepriekaištingai išskalbia skalbinius ir suteikia jiems gaivaus aromato. Išbandyta dermatologų. Tinka prieš skalbimą apdoroti sunkiai pašalinamas dėmes. Pakartotinai uždaroma minkšta pakuotė teigiamai veikia ekologiją, nes jos sudėtyje yra 70 % mažiau pakuotės medžiagos, lyginant su analogiško produkto 2 l talpos buteliu. Tinka perdirbti pakartotinai.

NAUDOJIMAS

Skalbkite mažiausioje galimoje temperatūroje. Skalbkite visiškai įkrovę būgną. Dozuokite priemonę priklausomai nuo skalbinių užterštumo ir vandens kietumo, laikydamiesi dozavimo nurodymų. Jeigu esate alergiški namų dulkėms, visada skalbkite patalynę 60 °C temperatūroje. Padidinkite skalbimo temperatūrą iki 60 °C infekcinių susirgimų atveju. Šio produkto, pažymėto ES ekologiniu ženklu, naudojimas laikantis dozavimo instrukcijų leis sumažinti vandens užterštumą, atliekų kiekį ir energijos sąnaudas. Siekdamas optimalaus naudojimo ir saugodamas aplinką, „Frosh“ rekomenduoja šį dozavimą 4,5 kg sausų skalbinių kiekiui:

Užterštumas Lengvas Normalus Stiprus
Vandens kietumas

minkštas < 8,4°dH

33 ml 50 ml 66 ml
vidutinis: nuo 8,4 iki 14°dH 50 ml 66 ml 85 ml
kietas: > 14°dH 66 ml 85 ml 100 ml

 

Priemonė paruošta naudoti, neskiesti. Priklausomai nuo vandens kietumo ir skalbinių užterštumo, skalbdami pusę įkrovos sumažinkite priemonės kiekį 30 ml nuo lentelėje nurodyto kiekio.

NURODYMAI

Atsargiai! Labai dirgina akis. Negalima duoti vaikams. Prireikus gydytojo patarimo, turėkite su savimi pakuotę arba etiketę. JEIGU PATEKO Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei galite, išsiimkite kontaktinius lęšius. Plaukite akis toliau. Jeigu akis tebedirgina, kreipkitės į gydytoją, kad šis pakonsultuotų arba suteiktų medicininę pagalbą.

Sudėtis: 5–15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, muilas, < 5 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, enzimai (proteazė, amilazė, celulazė, lipazė, mananazė), optiniai balikliai, kvapikliai, maistiniai dažikliai, jūrų mineralai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 2000 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skystas vilnos ir jautrių audinių balzamas 1800ml

Pluoštą tausojantis skalbiklis, skirtas ploniems ir lengvai pažeidžiamiems audiniams, pvz., vilnai, šilkui, plunksnoms, apatiniams drabužiams. Produkte yra natūralių kviečių baltymų, todėl skalbiklis švelniai skalbia, išsaugo spalvas, išlygina pluoštą ir apsaugo vilną nuo susivėlimo, kad drabužius būtų malonu dėvėti. Tinka skalbti 20–60˚C temperatūroje. Be balinimo medžiagų ir optinių baliklių. Dermatologų patikrinta. Be dažiklių ir konservantų. Tinka ir skalbiant rankomis.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to – išskalbkite. Atsižvelgdami į vandens kietumą ir nešvarumo laipsnį, naudokite atitinkamą skalbimo miltelių kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną.

NURODYMAI

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Stebėkite, kad produkto nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai plaukite jas vandeniu. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Pakuotė užpildyta atsižvelgiant į technines galimybes. Sudėtinės medžiagos: 5–15 % nejoninių tensidų, < 5 % anijoninių tensidų, muilas, enzimai (proteazė, amilazė, celiulazė), aromatinės medžiagos. Kitos sudėtinės medžiagos: kviečių baltymai, dažų išplovimo inhibitorius.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1800 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė su granatų ekstraktu 1800ml

Tinka visiems spalvotiems audiniams, išskyrus vilną ir šilką. Produkto sudėtyje yra granatų ekstrakto, todėl audinio pluoštas nesuyra, skalbiniai tampa minkšti, akinančiai švarūs, juos malonu dėvėti. Ilgalaikė apsauga nuo spalvų blukimo ir nusidažymo. Efektyviai skalbia 20–60˚C temperatūroje. Dermatologų patikrinta. Be konservantų.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to –išskalbkite. Atsižvelgdami į vandens kietumą ir nešvarumo laipsnį, naudokite atitinkamą skalbimo miltelių kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną.

NURODYMAI

Vilnai ir šilkui skalbti naudokite „Frosch“ skalbimo balzamą, skirtą vilnoniams ir lengvai pažeidžiamiems audiniams. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Pakuotė užpildyta atsižvelgiant į technines galimybes. Sudėtinės medžiagos: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, enzimai (proteazė, amilazė, celiulazė), aromatinės medžiagos (heksilo cinamalis, limonenas). Kitos sudėtinės medžiagos: granatų ekstraktas, nedidelis kosmetinių dažiklių kiekis, dažų išplovimo inhibitorius.

 

Dėmesio! Stipriai dirgina akis. Saugokite nuo vaikų. PATEKUS Į AKIS, keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, kai tik galėsite, išsiimkite juos ir vėl plaukite akis. Jei vis tiek jaučiate akių dirginimą, kreipkitės į gydytoją. Pakuotę atiduokite perdirbti, prieš tai pašalinę iš jos visus produkto likučius.

 

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1800 ml

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė su alijošiumi 1800ml

Tinka visiems skalbiniams, išskyrus vilną ir šilką. Produkto sudėtyje yra alavijo ekstrakto, todėl skalbiniai gerai išskalbiami. Tinka jautriai odai. Efektyviai skalbia 20–60˚C temperatūroje. Mažesnė odos sudirginimo tikimybė dėl tinkamai parinktų aromatinių medžiagų. Dermatologų patikrinta. Be dažiklių ir konservantų.

NAUDOJIMAS

Išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, audinio rūšį). Laikykitės etiketėje pateiktų nurodymų. Ant sunkiai išplaunamų dėmių užpilkite skalbiklio ir leiskite jam įsigerti, po to –išskalbkite. Atsižvelgdami į vandens kietumą ir nešvarumo laipsnį, naudokite atitinkamą skalbimo skysčio kiekį. Užpildykite visą skalbimo mašinos būgną.

NURODYMAI

Vilnai ir šilkui skalbti naudokite „Frosch“ skalbimo balzamą, skirtą vilnoniams ir ploniems audiniams. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Pakuotė užpildyta atsižvelgiant į technines galimybes. Sudėtinės medžiagos: 5–15 % nejoninių tensidų, muilas, < 5 % anijoninių tensidų, enzimai (proteazė, amilazė, celiulazė), aromatinės medžiagos. Kitos sudėtinės medžiagos – aloe vera barbadensis.

Dėmesio! Stipriai dirgina akis. Saugokite nuo vaikų. PATEKUS Į AKIS, keletą minučių atsargiai plaukite akis vandeniu. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, kai tik galėsite, išsiimkite juos ir vėl plaukite akis. Jei vis tiek jaučiate akių dirginimą, kreipkitės į gydytoją. Pakuotę atiduokite perdirbti, prieš tai pašalinę iš jos visus produkto likučius.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1800 ml

 

 

 

 APIE ALKAJAS


Oficialus Vokietijos kompanijų
"Werner-Mertz GmbH" ir "Delta Pronatura"
atstovas Lietuvoje

Uždaroji akcinė bendrovė "Alkajas" veiklą
pradėjo 1993 metais

"Alkajas" daug dėmesio skiria ekologiškai
buitinei chemijai

UAB „Alkajas" specializuojasi buitinės chemijos srityje ir šalies gyventojams tiekia daugybės pavadinimų namų ūkio priežiūrai, skalbimui, švarai palaikyti skirtų prekių: skalbimo priemonių, indų ploviklių, avalynės ir odos priežiūrai skirtų gaminių, oro gaiviklių etc.

Reiktų atkreipti dėmesį, kad abu bendrovės „Alkajas" atstovaujami Vokietijos buitinės chemijos gigantai daug dėmesio skiria patiems įvairiausiems bendrosios paskirties: vartojamiems grindims, virtuvės, WC, vonios kambarių paviršiams valyti skirtiems valikliams.

Į Lietuvą importuojami ir specialios paskirties valikliai, skirti konkrečioms užduotims: pvz. pelėsių dėmėms valyti.

Jei pageidaujate sužinoti, kokia yra Frosch, Emsal ir Rex gaminių sudėtis, žiūrėkite čia.

KUR PIRKTI?

Vilnius

UAB ALKAJAS
V.Kudirkos g. 22,
LT-01113, Vilnius.
Telefonas: (8 5) 2150633


MYLIU ŠVARĄ
Internetinė parduotuvė
www.myliusvara.lt
Pristatymas visoje Lietuvoje.
Telefonas: (8 62) 32 4645


ASSORTI.LT
Šeimos aikštė 3 ("Ogmios
miestas", Verkių g. 29), Vilnius.
Telefonas: (8 68) 71 3979
Šiauliai

VISKASNAMAMS.COM
Pramonės g. 21,
Šiauliai.
Telefonas: (8 65) 25 2613


Lyros g. 13, Šiauliai.
Telefonas: (8 65) 09 4188


ASSORTI.LT
Pramonės g. 6
(PC "Bruklinas"),
Šiauliai.
Telefonas:(8 68) 83 0490
Klaipėda

ASSORTI.LT
Taikos pr. 141 (PC BIG2),
Klaipėda
Telefonas: (8 66) 21 3383

KONTAKTAI

Adresas:
UAB Alkajas
V. Kudirkos g. 22, Vilnius,
LT-01113, Vilnius.
Telefonas:
(8 5) 2150633
Faksas:
(8 5) 2150634
El. Paštas:
info@alkajas.lt

PARTNERIAI